LATSIGN Blogs

ZIŅA Auto aplīmēšanas speciālistam!

27.09.2018.

Tu esi auto aplīmēšanas speciālists? Varbūt tieši Tu esi tas, kuru mēs meklējam!

Ти специалист по оклейке авто? Возможно, именно ты, тот каво мы ищем!

Tamdēļ iepazīsimies mazliet tuvāk!

Kas mēs esam un par ko pastāvam?

LAT + SIGN = LATVIJAS ZĪME

Kā viens no stabilajiem Latvijas uzņēmumiem mēs jau 26. gadu ar godu nesam Latvijas zīmes vārdu, ražojot zīmes Latvijai, padarot zīmīgu un nozīmīgu ikvienu sastapto cilvēku, auto un ēku.

Ar Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu atjaunoja arī latviešu valodā izlasāmās zīmes uz transporta līdzekļiem un ēkām visā valstī. To palīdzēja paveikt 1992.gadā dibinātais metālapstrādes un vides reklāmas priekšmetu ražotājs – uzņēmums LATSIGN, Latvijas – Vācijas sabiedrība. Vēlāk mūsu uzņēmuma piedāvājuma klāstam pievienojās transporta līdzekļu numuru turētāji ar uzrakstiem latviešu valodā, tad tehnoloģijas attīstības piedāvāto iespēju dēļ arī tirdzniecības centru daudzkrāsainais skatlogu, vitrīnu un stendu vizuālais noformējums un to reklāmas, privātu un uzņēmuma autoparku aplīmēšana un daudz citas vides reklāmas. Piedzīvojām arī pirmsdigitālā laikmeta reklāmas izgatavošanas meistarstiķu laiku – kā bez datora vadāma plotera, ar kodoskopu palielinot burtus un simbolus, izgriezt tos no līmplēves ar nazi un rūpīgi, pielietojot mērlenti, uzlīmēt tos vajadzīgajā taisnā līnijā uz auto sāna vai skatloga. Mēs varam lepoties arī ar faktu, ka mums bija Baltijā pirmais 5 m platais lielformāta printeris. Šo gadu laikā esam kļuvuši par uzvarētāju starptautiskos konkursos kā vides reklāmas projektu realizētāji, starp apbalvojumiem par auto aplīmēšanas projektiem ir bijis arī projekts par tirdzniecības centra ārsienu ietīšanu 1500 m2 apmērā. Uzņēmums ieguvis profesionāļa reputāciju, rūpējoties par klienta vajadzībām – nodrošināt atpazīstamību vidē.

Kā izdzīvot mainīgajā ekonomiskajā vidē, kamēr attīstās jauna valsts, kamēr notiek lielie pārmaiņu procesi pasaulē – mūsu uzņēmuma atbilde tam ir: rūpējoties par kvalitāti, arvien uzlabojot procesus, balstoties uz pieredzi un vienlaikus skatoties uz novitātēm un inovatīvo. Mūsu kolektīvā ir gan ilggadēji darbinieki, gan jaunieši. Tā mēs kopumā varam raudzīties uz pasaules daudzveidību un saprast savus klientus. Un darba dzīvē pielietojam principu, ka attieksmei jābūt labvēlīgai un piedāvājumam optimālam, lai kopumā sadarbība ar ikvienu klientu ir ilga un laimīga.

Ja Tevi interesē kļūt par LATSIGN komandas biedru vai sadarbības partneri auto aplīmēšanā, tad gaidām Tavu CV, kurā vairāk izklāstīta pieredze auto aplīmēšanā un pievienotas paveikto darbu fotogrāfijas.

Sazināsimies ar visiem, kuri būs iesūtījuši CV un norādījuši kontakttālruni!

Tavu e-pastu gaidīsim uz linda@latsign.lv līdz 16.10.2018!

◄ Visi jaunumi
Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu