Alumīnija māju numuru zīme uz sarkana fona

Māju numuru izgatavošana

Alumīnija māju numurzīmes, ražotas Latvijā pēc pašvaldību saistošo noteikumu vadlīnijām.

Izveidot savu mājas numuru

Alumīnija māju numurzīmes

Latsign alumīnija plāksnes ražo jau vairāk nekā 30 gadu. Šajā laikā esam palikuši nemainīgi uzticīgi savām vērtībām, no kurām kvalitāte ieņem visaugstāko pozīciju. Saviem produktiem izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, atstarojošus burtus un ciparus, kur to pieprasa saistošie noteikumi. Plāksnes virsma ir pulverkrāsota, bet reljefa presētā mala sniedz pastiprinātu mehānisko izturību un uzlabo plāksnes izskatu. Izvēlies kvalitatīvu risinājumu.

  • Piegādāsim uz Omniva pakomātu 2 darba dienās pēc izgatavošanas
  • Saņem bez maksas LATSIGN veikalā Bauskas ielā 86, Rīgā

Atstarojošs uzraksts

Gaismu atstarojoši cipari un teksts

Lai nodrošinātu zīmes salasāmību arī tumšākajā diennakts laikā, plāksnēm, kurām to prasa pašvaldību saistošie noteikumi, izmantojam industriālo autoplēvi, kas atstaro gaismu. Šī plēve ir noturīgāka par krāsas un lakas pārklājumu.

Profilētas malas

Pa perimetru izpresētas malas

Pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām, gandrīz katrai ielas numura un nosaukuma plāksnei iestrādājam presētu malu pa perimetru. Plāksnes katrā stūrī izspiežam arī caurumus, lai zīmi iespējams ērti piestiprināt paredzētajā pozīcijā.

Populārākie novadi un pilsētas

1 no 40

Kā izvēlēties mājas numurzīmi?

Lai numura zīme kalpotu un labi izskatītos vairākus desmitus gadus, tai ir jāatbilst vairākiem kritējiem:

1. Izturīgs plāksnes materiāls – LATSIGN alumīnija plāksnes izgatavotas no alumīnija, šis metāls nerūsē un nodrošina ilgu kalpošanas mūžu. Turklāt alumīnija plāksnes ir vieglas un nebojā fasādes apmetumu.

2. Plāksnes noturība pret deformāciju – standarta izmēra LATSIGN alumīnija plāksnēm pa perimetru ir iepresēta apmale, līdz ar to tās ir noturīgākas arī pret mehānisku iedarbību - liekšanu vai laušanu.

3. Plāksnes pārklājuma izturība pret mehāniskiem u.c. bojājumiem – LATSIGN alumīnija plāksnes izgatavošanas tehnoloģija nodrošina to, ka krāsa kopā ar mainīgās informācijas materiālu veido izturīgu un plastisku pārklājumu uz pamatnes materiāla. Tādu uzrakstu tehnoloģiskais noturības ilgums ir 35 un vairāk gadi. Pat ielocītu plāksni atlokot, deformācijas vietā pārklājums neveido plaisas.

4. Plāksnes saderība ar piestiprināmo pamatni – LATSIGN alumīnija plāksnes ir plakanas, bez izliekuma – tas nodrošina to, ka plāksne cieši pieguļ pie pamatnes, tādā veidā aiz plāksnes nekrājas vēja atpūstās sanesas, kas laika gaitā var veicināt pašas plāksnes un fasādes bojāšanos (biodestrukciju), kā arī informācija uz tās ir lieliski salasāma.

5. Plāksnes viegla identificēšana (atpazīšana, pamanāmība) dažādā dienas laikā – pateicoties atstarojošām materiālam, no kura izgatavoti visi burti un cipari uz LATSIGN alumīnija plāksnes, tos viegli pamanīt tumšajā diennakts laikā. Plāksne atstaro gaismu – līdzīgi ka ceļazīmes. Burtu un ciparu atstarojošā materiāla izcilā kvalitāte nodrošina atstarojošo efektu visu plāksnes kalpošanas mūžu.

6. Plāksnes atbilstība normatīviem aktiem apdzīvojamā vietā – visas LATSIGN alumīnija plāksnes atbilst Latvijas pašvaldību un Ministra kabineta noteikumiem par plākšņu izskatu, krāsu un izmēru. Jums jāpasaka kur dzīvojiet un mēs zināsim kādu plāksni Jums vajag!

Uzticams māju numurzīmju ražotājs ar 30+ gadu pieredzi

Neatkarīgi no tā, vai drukājam vienu nelielu mājas numura zīmi, vai norādes visai pilsētai – mūsu kvalitātes standarti ir nemainīgi. Katrai plāksnei, ko veidojam, veltām īpašas rūpes, lai vienmēr gala rezultāts būtu nevainojams. Ar šādu pat precizitāti un rūpību veicam visus mūsu pakalpojumus. Izvēloties Latsign produkciju, vari būt drošs, ka saņemsi labāko šāda veida produktu Latvijā.

200 000

Saražotu produktu

No nelielas uzlīmītes līdz darba busu aplīmēšanai – to visu mākam un darām ikdienā jau 30 gadus. Iepazīsties ar mūsu plašo produktu katalogu un smelies idejas savai mājai!

30+

Gadu pieredze ražošanā

LATSIGN savu darbību uzsāka 1992. gadā, ražojot pirmās alumīnija māju numerāciju zīmes un plāksnes latviešu valodā. Esam regulāri papildinājuši zināšanas, lai nodrošnātu augstāko kvalitātes standartu visiem mūsu produktiem.