Alumīnija vārda zīmes uz dzeltena un zila fona

Vārda zīmju izgatavošana

Personalizētas alumīnija vārda zīmes svētkiem un ikdienai, ražotas Latvijā.

Izveidot savu vārda zīmi

Process un kvalitāte

Vārda zīmes ir lieliska ideja personalizētai dāvanai – uztici to mums. Latsign alumīnija plākšņu ražošanā darbojās jau vairāk nekā 30 gadu. Šajā laikā esam palikuši nemainīgi uzticīgi savām vērtībām, no kurām kvalitāte ieņem visaugstāko pozīciju. Saviem produktiem izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, atstarojošus burtus un ciparus. Plāksnes virsma ir pulverkrāsota, bet reljefs paredzēts pastiprinātai mehāniskai izturībai. Izēlies kvalitatīvu risinājumu.

  • Piegādājam 2 darba dienās pēc izgatavošanas (Omniva pakomāts vai Latvijas Pasts)
  • Saņem bez maksas pēc 2 darba dienām Bauskas iela 86, Rīga

Personalizējams

Izveido savu plāksni

Katra mūsu vārda plāksne gatavota no alumīnija un ir pilnībā personalizējama. Izvēlies sev tīkamāko krāsu, burtu kombināciju un plāksnes kopējo noformējumu. Vienmēr vari izvēlēties arī kādu no gatavajiem vārda plākšņu variantiem.

Izturīgs materiāls

Plāksnes gatavotas no alumīnija

Lai nodrošinātu vārda plākšņu izturību pret dažādiem nodilumiem un triecieniem, izmantojam visizturīgāko materiālu, kāds pieejams šim zīmju veidam – alumīniju.

Populārākās vārdu zīmes

Pielāgo produktu krāsu un citus elementus pēc saviem ieskatiem

1 no 40

Vārda plāksne kā unikāla dāvana

Izveido vārda zīmi, kā unikālu dāvanu dažādos svinīgos dzīves notikumos:

1. Jaunlaulāto dāvana – Izvēlies plāksnes ar uzrakstu "Jaunlaulātie" vai "Jānis + Līga". Pavisam īpaša un atmiņā paliekoša šī plāksne būs, ja tai pievienosi lielās dienas datumu. LATSIGN alumīnija plāksnes izgatavotas no alumīnija, šis metāls nerūsē un nodrošina ilgu kalpošanas mūžu.

2. Dāvana jaundzimušajiem – mūsu alumīnija vārdu plāksnes iespējams piestiprināt gan jaundzimušā istabā, pie ratiņiem vai kā jauku aksesuāru fotosesijas laikā.

3. Aksesuārs auto stiklā – Mīļam šoferītim tuvojas dzimšanas diena? Apsver izveidot viņa vārda vai iesaukas zīmi, kura rotās šofera spēkratu.

4. Mājdzīvnieku vārda plāksne – Mūsu četrkājainie mīluļi mums ir īpaši, tāpēc labprāt dāvanā saņemam aksesuārus, kas paredzēti viņiem. Izveido plāksni ar sava mīluļa vārdu.

Uzticams ražotājs ar 30+ gadu pieredzi

Neatkarīgi no tā, vai drukājam vienu nelielu ielas numura zīmi, vai norādes visai pilsētai – mūsu kvalitātes standarti ir nemainīgi. Katrai plāksnei, ko veidojam, veltām īpašas rūpes, lai vienmēr gala rezultāts būtu nevainojams. Ar šādu pat precizitāti un rūpību veicam visus mūsu pakalpojumus. Izvēloties Latsign produkciju, vari būt drošs, ka saņemsi labāko šāda veida produktu Latvijā.

200 000

Saražotu produktu

No nelielas uzlīmītes līdz darba busu aplīmēšanai – to visu mākam un darām ikdienā jau 30 gadus. Iepazīsties ar mūsu plašo produktu katalogu un smelies idejas savai mājai!

30+

Gadu pieredze ražošanā

LATSIGN savu darbību uzsāka 1992. gadā, ražojot pirmās alumīnija māju numerāciju zīmes un plāksnes latviešu valodā. Esam regulāri papildinājuši zināšanas, lai nodrošnātu augstāko kvalitātes standartu visiem mūsu produktiem.