Lielformāta plakāts Subaru centrā

Plakātu druka un vides reklāmas izgatavošana

Kvalitatīvas lielformāta vides reklāmas un skatlogu noformējums.

Sazinies ar mums

Process un kvalitāte

Sākot ar statiskām mazām izkārtnēm, vai uzlīmēm skatlogos un turpinot ar dinamiskiem stendiem ceļa malās, reklāmām uz auto un beidzot ar lielākajiem un spožākajiem bilbordiem uz ēku sienām.

LATSIGN piedāvā plašu spektru ar parocīgiem, kvalitatīviem un galvenokārt atbilstošiem risinājumiem attiecīgā reklāmas laukuma aizpildīšanai.

 • Palīdzēsim izdomāt tev piemērotāko risinājumu
 • Aizbrauksim un uzstādīsim objektā, ja nepieciešams

Tūkstošiem reklāmu

Dažādi noformējumi

Esam īstenojuši iespaidīgus reklāmas projektus kopā ar vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, sākot ar nelielu plakātu druku un beidzot ar apjomīgiem skatlogiem visas ēkas augstumā. Spēsim rast visatbilstošāko risinājumu arī tavām reklāmas vajadzībām.

Izcila kvalitāte

Gan produktam, gan sadarbībai

Esam pretimnākoši un profesionāli savas nozares pārstāvji. Vienmēr laicīgi atbildam un ievērojam visaugstākos kvalitātes standartus, lai gala rezultāts būtu nevainojams.

Dažādi risinājumi tavām reklāmas vajadzībām

Palīdzēsim izvēlēties tev piemērotāko risinājumu

 • Box noliktavas baneris oranžā krāsā

  Baneri

  LATSIGN piedāvā izgatavot dažādu veidu banerus atbilstoši Jūsu prasībām. Baneri ir ļoti parocīgs materiāls, kuru var izvietot uz bilbordiem, ēku sienām, sētām vai vārtiem. Ieteicamā baneru druka reklāmai tādos āra apstākļos kā - lietū, vējā vai spožā saulē būs UV druka. Ja nepieciešams baneris klajā vai vējainā vietā, ieteiksim izvēlēties sieta banera materiālu, lai vējš to nepiepūstu kā buras, tādejādi radot bojājumus reklāmai.

 • Gaļas uzņēmuma "Nākotne" planšete sakranā krāsā

  Planšetes

  Vides reklāmā bieži vien tiek izmantotas arī plastikāta plāksnes, kuras var pielietot gan telpās, gan ārpus tām. Plākšņu biezums variē no 1mm līdz 10 mm. Tās iespējams apdrukāt vai aplīmēt ar Jums nepieciešamo informāciju. No tām mēs gatavojam izkārtnes pie veikaliem un kafejnīcām, planšetes ar dažādām norādēm, būvtāfeles, virziena rādītājus u.c. Plāksnes var izmantot arī reklāmai un uzrakstiem telpās, iestiprināt statīvos, rāmjos vai cita veida turētājos, iekarināt griestos, likt uz grīdas vai stiprināt pie sienām. Plāksnes biezumu un apstrādes veidu mēs izvēlēsimies atkarībā no Jūsu vajadzībām – no paredzamās atrašanās vietas, no izmantošanas ilguma u.c. apstākļiem.

 • INTRAC lielformāta plakātu druka Baltijas valstu formā

  Plakātu druka

  Plakāti un afišas ir lielisks vides reklāmas risinājums īslaicīgai vai regulāri maināmai reklāmai. LATSIGN piedāvā plakātu druku, rodot labākos risinājumus to izvietošanai - pie sienas vai griestiem stiprināmus profilus, vai statīvus ar dažādiem pārklājumiem, kā arī izgaismošanas iespējām atbilstoši to izvietošanas vietai. Plakātus ir iespējams uzklāt arī uz dažādiem materiāla pamatiem: vai nu uz parastā vai putu kartona, kā arī uz plastikāta to stingrībai.

 • Reklāma piekabes tentam

  Tenti un tentu apdruka

  Patiesi praktisks un nepieciešams produkts, kuru piedāvājam ir tenti, pārsegi dažāda veida piekabēm, vieglajiem un smagajiem auto. Tie lieliski kalpo kā aizsargājošs elements kravas pārvadāšanai un tos ir iespējams arī apdrukāt, līdz ar to izmantot arī reklāmas nolūkos. Tenti ir no izturīga, elastīga materiāla, kurš pamatā sastāv no poliestera sieta, kurš no abām pusēm pārklāts ar PVC (polivinhlorīda) slāni. Kopumā tie ir viegli remontējami un viegli piestiprināmi.

 • Subaru veikala skatlogs un vitrīna

  Skatlogu un vitrīnu uzlīmes

  Viens no biežāk sastopamajiem reklāmas veidiem ir uzlīmes uz skatlogiem un vitrīnām. Tās varam izgatavot īsākam laikam, piemēram, pāris nedēļām vai mēnesi ilgai atlaižu akcijai, kā arī ilgākam laika periodam. Krāsu un dizaina opcijas ir neizsmeļamas - ir pieejamas arī caurspīdīgas līmplēves dažādos toņos un tekstūrās, kuras tikai izcels Jūsu skatlogu.

 • Zīmola SIXT gaismas kaste

  Gaismas kastes

  Vienmēr spoža un izteiksmīga būs gaismas reklāma, tā var kalpot gan kā informatīva norāde, gan kā uzmanību piesaistoša reklāma, vai krāšņš interjera objekts. Tās var būt gaismas kastes, kā arī telpiski izgaismoti, vai izlocīti burti dažādās krāsās.

 • Pludmales karogi - baneri kā reklāmmateriāls

  Pludmales karogi un to apdruka

  Pludmales karogi ir diezgan populāri un estētiski reklāmas objekti, tie ir pieejami dažādos izmēros, formās un ir ērti pielietojami. LATSIGN piedāvā izgatavot arī ģimenes, sporta komandas, valsts, korporatīvos vai karogus īpašiem pasākumiem. Lieliski izcelsies gan siltākajos no gada laikiem, gan drēgnākajās rudens dienās.

Lielformāta druka, baneri un uzlīmes

Uztici sava uzņēmuma reklāmas vai pasākumam nepieciešamo materiālu druku mums

LATSIGNS 30+ gadu pieredze ļauj nodrošināt nemainīgu kvalitāti jau gadu desmitiem. Esam uzticams partneris, kas savu darbu veic ar augstu atbildības sajūtu. Piedāvājam lielformāta druku, kas ir digitālās drukas tehnoloģija, kurā iespējams apdrukāt ne tikai plakātus, bet arī daudz un dažādus citus materiālus, piemēram- kartonu, koku, līmplēvi, stiklu, metālu, audumu, plastikātu, dažāda veida grīdas segumus u.c. Plašais materiālu klāsts, paver plašas iespējas vides reklāmas objektu izstrādē, kurus var pielietot gan āra apstākļos, gan iekštelpās, kā arī, izstrādāt jaunus risinājums interjera atsvaidzināšanai, vai tā uzlabošanai.

Uzticams ražotājs ar 30+ gadu pieredzi

Neatkarīgi no tā, vai drukājam vienu nelielu uzlīmīti, vai milzīgus reklāmas stendus – mūsu kvalitātes standarti ir nemainīgi. Katram produktam, ko veidojam, veltām īpašas rūpes, lai vienmēr gala rezultāts būtu nevainojams. Ar šādu pat precizitāti un rūpību veicam visus mūsu pakalpojumus. Izvēloties Latsign produkciju, vari būt drošs, ka saņemsi labāko šāda veida produktu Latvijā.

200 000

Saražotu produktu

No nelielas uzlīmītes līdz darba busu aplīmēšanai – to visu mākam un darām ikdienā jau 30 gadus. Iepazīsties ar mūsu plašo produktu katalogu un smelies idejas savai mājai!

30+

Gadu pieredze ražošanā

LATSIGN savu darbību uzsāka 1992. gadā, ražojot pirmās alumīnija māju numerāciju zīmes un plāksnes latviešu valodā. Esam regulāri papildinājuši zināšanas, lai nodrošnātu augstāko kvalitātes standartu visiem mūsu produktiem.