Piegāde un atgriešana

Piegāde

Visas preces piegādājam ar Omnivu (pakomāts vai kurjers). Tās iespējams saņemt arī klātienē, mūsu birojā Bauskas ielā 86 (CSDD ēkā 2.stāvā). Piegādes laikā neietilpst preces izgatavošanas laiks. Veicot pasūtījumu, ņem vērā, ka precēm atšķirās to izgatavošanas laiki. Piemēri preču izgatavošanai un piegādei:

  • Auto numura turētājs – 2 darba dienas
  • Māju numura plāksne – 5-12 darba dienas

Izvēlies sev piemērotāko piegādes veidu:

Pieejamie piegādes veidi

Piegādes veids Cena, EUR Vidējais piegādes laiks pēc pasūtījuma izpildes
Omniva kurjers 14,90 1-7 darba dienas
Omniva pakomāts Latvijā 3,90 2-7 darba dienas
Saņemšana „LATSIGN” birojā, Rīgā, Bauskas ielā 86 (CSDD ēkā 2.stāvā) Bez maksas 1 darba diena
Omniva pakomāts Lietuvā vai Igaunijā Atbilstoši svaram 3-7 darba dienas

Mēs nodrošinām piegādi arī ārpus Latvijas. Piegādes izdevumi ir atkarīgi no attāluma, uz kurieni prece jānogādā. Lai precizētu izmaksas, vai  neskaidrību gadījumā, rakstiet uz

latsign@latsign.lv vai zvaniet pa tālr. 67 607 095

(pirmdienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 19:00); no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 17:30).

Garantija

Esam priecīgi par Jūsu izvēli iegādāties preci „LATSIGN” veikalā! Iepazīsties ar garantijas nosacījumiem pirms pirkuma veikšanas.

  1. Visām „LATSIGN” veikalā pirktajām precēm ir ražotāja 2 gadu garantija!
  2. Pretenzijas par preces kvalitāti var pieteikt SIA “LATSIGN” divu gadu laikā no preces iegādes dienas. Sazinieties ar mums sev ērtā veidā, rakstot uz latsign@latsign.lv vai pa tālr. +371 67 607 095
  3. Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu – čeks, pavadzīme vai kvīts.
  4. Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā, ja precei ir mehāniski bojājumi, kas radušies pircēja rīcības dēļ vai bojājums radies dabas stihijas dēļ (plūdi, vētra, zibens spēriens, ugunsgrēks, zemestrīce).
  5. Preces bojājuma vai defekta gadījumā nāciet pie mums uz biroju! Būsiet laipni gaidīti Rīgā, Bauskas ielā 86 (CSDD ēkā, 2.stāvā) darbadienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (lūdzam paņemt līdzi pirkuma apliecinošu dokumentu) vai zvaniet pa tālruni 67 607 095, Mēs Jūs uzklausīsim un ieteiksim labāko risinājumu!

Atteikuma tiesības

Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā, ja tā nav tikusi personalizēta ar Jūsu individuālas izvēles noformējumu. Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

  • pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
  • saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu (aizlīmētus plastikāta iepakojumus varat rūpīgi atvērt ar šķērēm).

Gadījumā, ja gribat atteikties no preces, nogādājiet to „LATSIGN” birojā Rīgā, Bauskas ielā 86. Neizmirstiet paņemt līdzi pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu!

Mēs darīsim visu, lai garantijas procedūra noritētu ātri un efektīvi. Aicinām iepazīties ar vispārīgiem noteikumiem par patērētēja tiesībām un pienākumiem!