Pakalpojumi

Kvalitatīva auto aplīmēšana, mājas numura un ielu nosaukumu zīmju izgatavošana un skatlogu aplīmēšana. Uzticies pārbaudītam ražotājam ar 30 gadu pieredzi nozarē.

Mums uzticas

 • Auto aplīmēšana

  Auto aplīmēšanā LATSIGN ir atzīts nozares speciālists. Vairāk nekā 30 gadu laikā uzņēmuma auto aplīmēšanas komanda (līmētāji, maketētāji, projektu vadītāji) uzkrājuši unikālu pieredzi, kas palīdz sasniegt nevainojamu rezultātu. Tava privātā vai darba auto vajadzībām piedāvājam auto aplīmēšanu, ietīšanu un uzlīmes.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk
 • Numura zīmes turētāju izgatavošana

  Numura zīmes turētājus ar personalizētu vēstījumu LATSIGN izgatavo jau vairāk kā 20 gadus. Šiem produktiem visveiksmīgākā sadarbība izveidojusies ar lielākajiem jaunu auto tirgotājiem un citiem aktīviem uzņēmumiem, kas ar savu auto parku ik dienas atrodas ceļā. Vācijas kvalitāte, 3 dažādi veidi kā atspoguļot informāciju un individuāli sagatavots piedāvājums pastāvīgajiem klientiem.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk
 • Māju numuru izgatavošana

  Kvalitatīvas alumīnija māju numurzīmes, ražotas tepat, Latvijā pēc pašvaldību saistošo noteikumu vadlīnijām. Latsign alumīnija plākšņu ražošanā darbojās jau vairāk nekā 30 gadu. Šajā laikā esam palikuši nemainīgi uzticīgi savām vērtībām, no kurām kvalitāte ieņem visaugstāko pozīciju.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk
 • Ielu nosaukumu zīmju un numuru izgatavošana

  Latvijā ražotas ielu nosaukumu un numuru zīmes, kas atbilst novadu un pašvaldību vadlīnijām. Uztici ielu nosaukuma zīmju izgatavošanu industrijas līderim, kas vairāk nekā 30 gadus ir vadošais alumīnija zīmju ražotājs Latvijā.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk
 • Vārda zīmju izgatavošana

  Vārda zīmes ir lieliska ideja personalizētai dāvanai – uztici to mums. Latsign alumīnija plākšņu ražošanā darbojās jau vairāk nekā 30 gadu. Šajā laikā esam palikuši nemainīgi uzticīgi savām vērtībām, no kurām kvalitāte ieņem visaugstāko pozīciju.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk
 • Māju nosaukumu zīmju izgatavošana

  Vairāk nekā 30 gadus Latsign izgatavo kvalitatīvas māju un viensētu nosaukumu zīmes no alumīnija. Saviem produktiem izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, atstarojošus burtus un ciparus. Plāksnes virsma ir pulverkrāsota, bet reljefs paredzēts pastiprinātai mehāniskai izturībai. Izvēlies kvalitatīvu risinājumu savai mājai vai viensētai.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk
 • Brīdinājuma un info zīmju izgatavošana

  Norāžu un info zīmju pamatprodukcija ir ražota no alumīnija. Taču piedāvājam arī plastikāta pamatnes plāksnes īslaicīgiem projektiem, jo to garantētais kalpošanas laiks ir 1-2 gadi. Brīdinājuma zīmēm piedāvājam košu un pamanāmu pamatni vai uzrakstus un simbolus, atkarībā no Jūsu vajadzības.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk
 • Plakātu druka un vides reklāmas izgatavošana

  Sākot ar statiskām mazām izkārtnēm vai uzlīmēm skatlogos un turpinot ar dinamiskiem stendiem ceļa malās, reklāmām uz auto un beidzot ar lielākajiem un spožākajiem bilbordiem uz ēku sienām.

  +371 2631 2210
  +371 2631 2210
  latsign@latsign.lv
  Uzzināt vairāk

Klientu atsauksmes

1 no 6
 • Auto aplīmēšana uzņēmumam Lofbergs

  “LATSIGN ir kompetenti savas jomas speciālisti, kuri spēj pielāgot un atrast vislabāko risinājumu uzņēmuma auto dizaina izveidē un aplīmēšanā. Īsā laikā uzņēmums spēja gan piedāvāt savas idejas, gan veiksmīgi tās realizēt.”

  Mārtiņš Čakste
  Mārtiņš Čakste
  SIA „Loftbergs Baltic” ģenerāldirektors
 • INTRAC uzņēmuma auto aplīmēšana

  “Esam priecīgi par pretīmnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi. Ar pārliecību iesakām „LATSIGN” kā profesionālu sadarbības partneri.”

  Jolanta Vārpa
  Jolanta Vārpa
  SIA „INTRAC Latvija” Personāla lietu speciāliste
 • Mapon uzņēmuma krāsās aplīmēts busiņš

  “Līdzšinējā sadarbība ir bijusi veiksmīga - to nodrošina pozitīva savstarpējā komunikācija, godīgums un augsta sniegtā pakalpojuma kvalitāte. Pateicoties rūpīgi veiktajam darbam, Mapon automašīnas ir pamanāmas un diendienā ceļo pie mūsu klientiem visā Latvijā.”

  Andris Dzudzilo
  Andris Dzudzilo
  SIA "Mapon" valdes loceklis
 • Auto aplīmēšana uzņēmuma Dayton auto

  Profesionāli šīs jomas speciālisti. Esam gandarīti gan par ieteiktajām un izmantotajām plēvēm autotransporta aplīmēšanā, gan par panāktā rezultāta efektu un kvalitāti.”

  Agris Stukāns
  Agris Stukāns
  SIA „Dayton” valdes loceklis
 • Teicama kvalitāte, garantija un termiņu ievērošana raksturo SIA „LATSIGN” darbību. Uzslavas vērta ir arī projektu vadība – visām problēmām tiek atrasti risinājumi.”

  Laila Kļaviņa
  Laila Kļaviņa
  AS "Grindex" Komunikācijas departamenta vadītāja
 • Skatloga aplīmēšana uzņēmumam Sixt

  Uzticams, augsti profesionāls un kvalificēts uzņēmums, kura darbinieki ir spējīgi realizēt šāda līmeņa projektus.”

  Arnis Jaudzems
  Arnis Jaudzems
  SIA Transporent (Sixt) Valdes priekšsēdētājs

Uzticams ražotājs ar 30+ gadu pieredzi

Neatkarīgi no tā, vai drukājam vienu nelielu ielas numura zīmi, vai norādes visai pilsētai – mūsu kvalitātes standarti ir nemainīgi. Katrai plāksnei, ko veidojam, veltām īpašas rūpes, lai vienmēr gala rezultāts būtu nevainojams. Ar šādu pat precizitāti un rūpību veicam visus mūsu pakalpojumus. Izvēloties Latsign produkciju, vari būt drošs, ka saņemsi labāko šāda veida produktu Latvijā.

200 000

Saražotu produktu

No nelielas uzlīmītes līdz darba busu aplīmēšanai – to visu mākam un darām ikdienā jau 30 gadus. Iepazīsties ar mūsu plašo produktu katalogu un smelies idejas savai mājai!

30+

Gadu pieredze ražošanā

LATSIGN savu darbību uzsāka 1992. gadā, ražojot pirmās alumīnija māju numerāciju zīmes un plāksnes latviešu valodā. Esam regulāri papildinājuši zināšanas, lai nodrošnātu augstāko kvalitātes standartu visiem mūsu produktiem.