Brīdinājuma zīme "Privātīpašums" no alumīnija

Brīdinājuma un info zīmju izgatavošana

Latvijā ražotas kvalitatīvas alumīnija informatīvās zīmes un norādes.

Norāžu un informatīvo zīmju izgatavošana

Norāžu un info zīmju produkcija ir ražota no alumīnija. Taču piedāvājam arī plastikāta pamatnes plāksnes īslaicīgiem projektiem, jo to garantētais kalpošanas laiks ir 1-2 gadi. Brīdinājuma zīmēm piedāvājam košu un pamanāmu pamatni vai uzrakstus un simbolus, atkarībā no Jūsu vajadzības. Varam piedāvāt, vai nu atstarojošu pamatni, vai atstarojošus uzrakstus – līdz ar to pat tumsā, piebraucot automašīnai vai uzspīdinot ar gaismas lukturi, brīdinošais uzraksts būs spilgts un labi izcelsies.

  • Piegādājam 2 darba dienās pēc izgatavošanas (Omniva pakomāts vai Latvijas Pasts)
  • Saņem bez maksas pēc 2 darba dienām Bauskas iela 86, Rīga

Iekštelpām un vidē

Piemērots dažādām vajadzībām

Mūsu zīmes iespējams izgatavot gan no alumīnija, gan plastikāta. Iekštelpām piedāvājam dažādas kabinetu plāksnes, uzņēmumu nosaukumu plāksnes, zīmes muzejiem u.c. Taču ārējā vidē (outdoor) veidojam stāvvietu norādes, pilsētvides objektu norādes kā arī privātīpašuma zīmes un dažādas zīmes un norādes visām dzīves situācijām.

Personalizējamas

Pielāgo norādes un info zīmes

Katru no norādēm, informācijas vai brīdinājuma zīmēm iespējams pielāgot atbilstoši vajadzībai. Maini zīmes krāsu, tekstu, novietojumu, lai tā atbilstu tevis iecerētajam pielietojumam.

Populārākās norādes un info zīmes

Uzticams ražotājs ar 30+ gadu pieredzi

Neatkarīgi no tā, vai drukājam vienu nelielu ielas numura zīmi, vai norādes visai pilsētai – mūsu kvalitātes standarti ir nemainīgi. Katrai plāksnei, ko veidojam, veltām īpašas rūpes, lai vienmēr gala rezultāts būtu nevainojams. Ar šādu pat precizitāti un rūpību veicam visus mūsu pakalpojumus. Izvēloties Latsign produkciju, vari būt drošs, ka saņemsi labāko šāda veida produktu Latvijā.

200 000

Saražotu produktu

No nelielas uzlīmītes līdz darba busu aplīmēšanai – to visu mākam un darām ikdienā jau 30 gadus. Iepazīsties ar mūsu plašo produktu katalogu un smelies idejas savai mājai!

15

Gadu pieredze ražošanā

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et