Alumīnija māju nosaukuma zīme uz tumši zaļa fona ar baltiem burtiem

Māju nosaukumu zīmju izgatavošana

Latvijā ražotas alumīnija māju un viensētu nosaukumu zīmes, kas atbilst pašvaldību saistošajiem noteikumiem.

Izveidot savu mājas numuru

Kvalitatīva nosaukuma zīme tavai mājai vai viensētai

LATSIGN alumīnija Māju nosaukumu zīmju izgatavošanu uzsāka jau vairāk nekā pirms 30 gadiem. Šajā laikā esam palikuši nemainīgi uzticīgi savām vērtībām, no kurām kvalitāte ieņem visaugstāko pozīciju. Saviem produktiem izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus, atstarojošus burtus un ciparus, kur to prasa saistošie noteikumi. Plāksnes virsma ir pulverkrāsota, bet reljefs paredzēts pastiprinātai mehāniskai izturībai. Izvēlies kvalitatīvu risinājumu savai mājai vai viensētai.

  • Piegādāsim uz Omniva pakomātu 2 darba dienās pēc izgatavošanas
  • Saņem bez maksas LATSIGN veikalā Bauskas ielā 86, Rīgā

Atstarojošs uzraksts

Gaismu atstarojošs teksts

Lai nodrošinātu zīmes salasāmību arī tumšākajā diennakts laikā, plāksnēm, kurām to prasa pašvaldību saistošie noteikumi, izmantojam industriālo auto aplīmēšanas plēvi, kas atstaro gaismu.

Profilētas malas

Pa perimetru izpresētas malas

Pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām, katrai mājas vai viensētas nosaukuma plāksnei iestrādājam presētu malu pa perimetru. Tajā katrā stūrī izspiežam arī caurumus, lai zīmi būtu iespējams ērti piestiprināt paredzētajā vietā pie ēkas, žoga vai staba.

Populārākie novadi un pilsētas

1 no 40

Kā izvēlēties mājas nosaukuma zīmi

Lai plāksne kalpotu un labi izskatītos vairākus desmitus gadus, tai ir jāatbilst vairākiem kritējiem:

1. Izturīgs plāksnes materiāls – LATSIGN alumīnija plāksnes izgatavotas no īsta 1mm bieza alumīnija, šis metāls nerūsē un nodrošina ilgu kalpošanas mūžu. Turklāt alumīnija plāksnes ir vieglas un nebojā fasādes apmetumu.

2. Plāksnes noturība pret deformāciju – standarta izmēra LATSIGN alumīnija plāksnēm pa perimetru ir izpresēta reljefa apmale, līdz ar to tās ir noturīgākas arī pret mehānisku deformāciju.

3. Plāksnes pārklājuma izturība pret mehāniskiem u.c. bojājumiem – LATSIGN alumīnija plāksnes izgatavošanas tehnoloģija nodrošina to, ka krāsa kopā ar mainīgās informācijas plēves materiālu veido izturīgu un plastisku pārklājumu uz pamatnes materiāla. Tādu uzrakstu tehnoloģiskais noturības ilgums ir 35 un vairāk gadi. Pat ielocītu plāksni atlokot, deformācijas vietā pārklājums neveido plaisas.

4. Plāksnes saderība ar piestiprināmo pamatni – LATSIGN alumīnija plāksnes ir plakanas, bez izliekuma – tas nodrošina to, ka plāksne cieši pieguļ pie pamatnes, tādā veidā aiz plāksnes nekrājas vēja atpūstās sanesas, kas laika gaitā var veicināt fasādes bojāšanos, radīt netīrumu notecējumus un tamlīdzīgi.

5. Plāksnes viegla identificēšana (atpazīšana, pamanāmība) dažādos diennakts laikos – pateicoties kontrastējošam materiālam, no kura izgatavoti visi burti un cipari uz LATSIGN alumīnija plāksnes, tos viegli pamanīt arī diennakts tumšajā laikā. Ja izvēlēta atstarojoša materiāla pārklājuma plāksne, tā atstaro gaismu – līdzīgi kā ceļazīmes. Burtu un ciparu atstarojošā materiāla izcilā kvalitāte nodrošina atstarojošo efektu visu plāksnes kalpošanas mūžu.

6. Plāksnes atbilstība normatīviem aktiem apdzīvojamā vietā – visas LATSIGN alumīnija plāksnes atbilst Latvijas pašvaldību un Ministra kabineta noteikumiem par plākšņu izskatu, krāsu un izmēru. Jums jāpasaka kur dzīvojiet un mēs zināsim kādu plāksni Jums vajag!

Uztici savas mājas nosaukuma zīmes izgatavošanu LATSIGN

Neatkarīgi no tā, vai ražojam vienu nelielu mājas nosaukuma zīmi, vai norādes visai pilsētai – mūsu kvalitātes standarti ir nemainīgi. Katrai plāksnei, ko veidojam, veltām īpašas rūpes, lai vienmēr gala rezultāts būtu nevainojams. Ar šādu pat precizitāti un rūpību veicam visus mūsu pakalpojumus. Izvēloties Latsign produkciju, vari būt drošs, ka saņemsi labāko šāda veida produktu Latvijā.

200 000

Saražotu produktu

No nelielas uzlīmītes līdz darba busu aplīmēšanai – to visu mākam un darām ikdienā jau 30 gadus. Iepazīsties ar mūsu plašo produktu katalogu un smelies idejas savai mājai!

30+

Gadu pieredze ražošanā

LATSIGN savu darbību uzsāka 1992. gadā, ražojot pirmās alumīnija māju numerāciju zīmes un plāksnes latviešu valodā. Esam regulāri papildinājuši zināšanas, lai nodrošnātu augstāko kvalitātes standartu visiem mūsu produktiem.