Alumīnija ielas nosaukuma zīme uz zila fona

Ielu nosaukumu zīmju un numuru izgatavošana

Latvijā ražotas ielu nosaukumu un numuru zīmes, kas atbilst novadu un pašvaldību vadlīnijām.

Apskatīt pieejamos produktus

Process un kvalitāte

LATSIGN savu darbību sāka 1992.gadā, uzsākot ražot alumīnija zīmes un turpina tās izgatavot vēl joprojām. Ielu nosaukumu un numuru plāksnes izgatavojam no alumīnija un pārliecināmies, ka tās atbilst pašvaldības, kurā tā paredzēta uzstādīt, saistošajiem noteikumiem.

  • Piegādājam 2 darba dienās pēc izgatavošanas (Omniva pakomāts vai Latvijas Pasts)
  • Saņem bez maksas pēc 2 darba dienām Bauskas iela 86, Rīgā

Atstarojošs uzraksts

Gaismu atstarojoši cipari un teksts

Lai nodrošinātu zīmes salasāmību arī tumšākajā diennakts laikā, plāksnēm, kurām to prasa pašvaldību saistošie noteikumi, izmantojam industriālo auto aplīmēšanas plēvi, kas atstaro gaismu.

Profilētas malas

Pa perimetru izpresētas malas

Pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām, katrai ielas vai ēkas numura plāksnei iestrādājam presētu malu pa perimetru. Tajā katrā stūrī izspiežam arī caurumus, lai zīmi būtu iespējams ērti piestiprināt paredzētajā vietā pie ēkas, žoga vai staba.

Populārākie novadi un pilsētas

1 no 40

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties ielu nosaukumu un numuru plāksni

Lai plāksne kalpotu un labi izskatītos vairākus desmitus gadus, tai ir jāatbilst vairākiem kritējiem:

1. Izturīgs plāksnes materiāls – LATSIGN alumīnija plāksnes izgatavotas no īsta 1mm bieza alumīnija, šis metāls nerūsē un nodrošina ilgu kalpošanas mūžu. Turklāt alumīnija plāksnes ir vieglas un nebojā fasādes apmetumu.

2. Plāksnes noturība pret deformāciju – standarta izmēra LATSIGN alumīnija plāksnēm pa perimetru ir izpresēta reljefa apmale, līdz ar to tās ir noturīgākas arī pret mehānisku deformāciju.

3. Plāksnes pārklājuma izturība pret mehāniskiem u.c. bojājumiem – LATSIGN alumīnija plāksnes izgatavošanas tehnoloģija nodrošina to, ka krāsa kopā ar mainīgās informācijas plēves materiālu veido izturīgu un plastisku pārklājumu uz pamatnes materiāla. Tādu uzrakstu tehnoloģiskais noturības ilgums ir 35 un vairāk gadi. Pat ielocītu plāksni atlokot, deformācijas vietā pārklājums neveido plaisas.

4. Plāksnes saderība ar piestiprināmo pamatni – LATSIGN alumīnija plāksnes ir plakanas, bez izliekuma – tas nodrošina to, ka plāksne cieši pieguļ pie pamatnes, tādā veidā aiz plāksnes nekrājas vēja atpūstās sanesas, kas laika gaitā var veicināt fasādes bojāšanos, radīt netīrumu notecējumus un tamlīdzīgi.

5. Plāksnes viegla identificēšana (atpazīšana, pamanāmība) dažādos diennakts laikos – pateicoties kontrastējošam materiālam, no kura izgatavoti visi burti un cipari uz LATSIGN alumīnija plāksnes, tos viegli pamanīt arī diennakts tumšajā laikā. Ja izvēlēta atstarojoša materiāla pārklājuma plāksne, tā atstaro gaismu – līdzīgi kā ceļazīmes. Burtu un ciparu atstarojošā materiāla izcilā kvalitāte nodrošina atstarojošo efektu visu plāksnes kalpošanas mūžu.

6. Plāksnes atbilstība normatīviem aktiem apdzīvojamā vietā – visas LATSIGN alumīnija plāksnes atbilst Latvijas pašvaldību un Ministra kabineta noteikumiem par plākšņu izskatu, krāsu un izmēru. Jums jāpasaka kur dzīvojiet un mēs zināsim kādu plāksni Jums vajag!

Uzticams ražotājs ar 30+ gadu pieredzi

Neatkarīgi no tā, vai drukājam vienu nelielu ielas numura zīmi, vai norādes visai pilsētai – mūsu kvalitātes standarti ir nemainīgi. Katrai plāksnei, ko veidojam, veltām īpašas rūpes, lai vienmēr gala rezultāts būtu nevainojams. Ar šādu pat precizitāti un rūpību veicam visus mūsu pakalpojumus. Izvēloties Latsign produkciju, vari būt drošs, ka saņemsi labāko šāda veida produktu Latvijā.

200 000

Saražotu produktu

No nelielas uzlīmītes līdz darba busu aplīmēšanai – to visu mākam un darām ikdienā jau 30 gadus. Iepazīsties ar mūsu plašo produktu katalogu un smelies idejas savai mājai!

30+

Gadu pieredze ražošanā

LATSIGN savu darbību uzsāka 1992. gadā, ražojot pirmās alumīnija māju numerāciju zīmes un plāksnes latviešu valodā. Esam regulāri papildinājuši zināšanas, lai nodrošnātu augstāko kvalitātes standartu visiem mūsu produktiem.