LATSIGN Blogs

Nozīmīgāko izceļam – kopīgi starojam!

17.10.2017.


Cik pamanāma ir Jūsu mājas adrese? Vai Jūs esat domājuši par to cik viegli ir Jūs atrast kurjeram, ciemiņiem vai ātrās palīdzības vadītājam? Cik viegli uztveramas ir Jūsu norādes un brīdinājuma zīmes?

Būt viegli atpazīstamam un saprastam ir katra interesēs. Izvairīties no liekiem pārpratumiem savās mājās vai darbā palīdz pareizi izvietotas, spožas un skaidri uztveramas informātīvās plāksnes.
Mājas numura vai nosaukuma plāksne ir kā Jūsu personīgais šveicars: tā vienmēr laipni vadīs Jūsu viesus un klientus pareizajā virzienā. Brīdinājuma vai informatīvā zīme ir kā kārtības sargs, kurš nekad neguļ.
Jau no 90. gadu sākuma mūsu uzņēmums LATSIGN rūpējas par Jūsu mājām un komercplatībām, lai tās vienmēr būtu ātri atrodamas un kārtība Jums piederošajā teritorijā – ievērota.

Svarīgi! Pirms Jūs iegādājaties informatīvo plāksni vai zīmi noteikti noskaidrojiet, kādi ir Jūsu pilsētas vai reģiona saistošie noteikumi. Vadoties pēc Jūsu īpašuma atrašanās vietas, normatīvi un plāksnes standarts var krasi atšķirties! Par nepareizu plāksni pat var piemērot administratīvo sodu! Par plāksnes neatbilstību Latvijas pašvaldību un Ministra kabineta noteikumiem Jums var piemērot administratīvo sodu! Taču uztraukumam nav pamata, jo mēs, nodarbojoties ar to jau ceturtdaļu gadsimta, pārzinam visus regulējumu nianses.

Informatīvās plāksnes ir dažādas. Tās var atšķirties gan ar izmēru, gan krāsu, gan burtu stiliem. Galvenā vienojošā iezīme visām plāksnēm ir to atstarojošie burti un cipari vai pamatne. Zinot katras iezīmes lomu un cilvēku reakciju, mēs izmantojam šīs zināšanas visu zīmju ražošanā.

Katrs Jūsu norādījums ir uzmanības cienīgs! Vai Jums ir kas nepateikts? Vai viesi mēdz apmaldīties, un Jūs zaudējat laiku garās telefona sarunās ilgi skaidrojot savu atrašanās vietu? Viesi Jums piedos, taču ir situācijas, kad tas ir patiešām svarīgi: ja Jūs nevar atrast pastnieks, klienti vai operatīvais transports. LATSIGN ļauj Jūs atrast labāk, turklāt šī nelielā investīcija greznos Jūsu īpašumu gadiem ilgi.

Novēlam Jums vienmēr būt skaistiem un viegli atrodamiem!

◄ Visi jaunumi
Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu