LATSIGN Blogs

Kā baudīt rudens vakarus, nesatraucoties par administratīvo sodu!

07.10.2018.

Vai Jūs esat atbildīgs par kādu māju, ēku vai sētu? Vai Jūsu māju numura vai ielu nosaukuma plāksne atbilst noteikumiem?!

Lai izvairītos no liekām raizēm, pirms iegādājaties informatīvo plāksni vai zīmi, noteikti noskaidrojiet - kādi ir Jūsu pilsētas vai reģiona saistošie noteikumi.

Vadoties pēc Jūsu īpašuma atrašanās vietas, normatīvi un plāksnes standarts var krasi atšķirties! Māju numuru, nosaukuma, brīdinājuma un informatīvās plāksnes ir dažādas. Tās var atšķirties gan ar izmēru, gan krāsu, gan burtu stiliem, to galvenā vienojošā iezīme - visām plāksnēm ir to atstarojošie burti un cipari vai pamatne. Par plāksnes neatbilstību Latvijas pašvaldību un Ministra kabineta noteikumiem Jums var piemērot administratīvo sodu!

Taču uztraukumam nav pamata, jo mēs, nodarbojoties ar to jau ¼ gadsimta, pārzinam visas regulējumu nianses!

Droši zvaniet vai rakstiet, mēs labprāt pastāstīsim par Jūsu novada saistošajiem noteikumiem! Kā arī uzziniet, ar ko izceļas tieši LATSIGN izgatavotās alumīnija plāksnes.

◄ Visi jaunumi
Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu