Suņu zīmes

Suņu un kaķu zīmes

Stāt! Mājās sunsNikns suns!Sētā suns! - uz zelta fonaDekoratīvas zīmes - Mana kaķenīte! - Murrr...- uz zaļa un dzeltena fonaSētā nikns suns! Ķēde ražota ĶīnāBrīdinājuma zīme - Nikns Saimnieks!Nikns suns!Uzmanību! Sētā nikni suņi Sētā nikns saimnieks!Teritorijā suns uz zelta fonaSētā suns!Esmu šeit saimnieks! - GarfieldUzmanību! Sētā suns!Uzmanību! Ļaunu sunsEs dzīvoju ar draugu!Sētā nikns suns! - DroopySaimnieks mājāsNikns suns!Uzmanību! Suns!Uzmanību Sētā suns - BasetsMultiplikāciju varoņiSētā nikni suņi! - Courage the cowardly dog uz tumši zila fonaUzmanību! Sētā suns!Informatīvā zīme - Uzmanību! Suns!Sētā saimniece - DalmācietisSēta suns!Sētā suns - Kožu tikai vienreizSētā suns! - DroopySētā suns!Suņu un kaķu zīmes - atstaro!Sētā suns! - CourageNopietnas un uzjautrinošas - Krievu valodāUzmanību! Sētā suns!Sunītis mājā!Informatīvā zīme - Uzmanību! Sētā suns!Sētā nikns - Muris!Mana kaķenīte!Draiskulīga bet burvīga sunīte!Informatīvā zīme - Privātīpašums! Sētā suns!Nikns suns!Mīļš suns mājā!Sētā suns uz zelta fonaMājā saimnieko suns!LatSign kvalitāte

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu