Kvalitāte LATSIGN izpratnē

Kvalitāte, mūsuprāt, ir daudzpusīgs un filozofisks jēdziens. Ikdienā mēs saskaramies ar šo vārdu vairakkārt, runājot par preču, pakalpojumu, izglītības, dzīves u.c. kvalitāti. Katram indivīdam ir sava izpratne par kvalitātes līmeni un atbilstību viņa gaidām. To nosaka pircēja individuālā pieredze. Dažiem patīk augstā kvalitāte visās dzīves jomās. Daži izvēlas sabalansētu ceļu – atsevišķās, viņuprāt, svarīgākās dzīves jomās, izvēlās augsto kvalitāti, bet mazāk svarīgās – vidējo vai pat zemo, jo neredz iemeslu pārmaksāt. Daži turas pie principa angl. value for money – izvēlas atbilstošus produktus par atbilstošo cenu. Katrs ceļš ir pareizs, jo katram no mums ir sava pieredze!

Līdzīgi arī uzņēmumiem – katram ir savs ceļš uz kvalitāti. Pasaulē ir daudz piemēru, kad kvalitāte un līdz ar to cena pazemināta, piemēram, uzņēmumi Ryanair u.c. Ir arī uzņēmumi, kas piedāvā tikai augsti kvalitatīvus produktus.

Mēs, LATSIGN, darbojoties tirgū jau 25 gadus, esam pārliecinājušies, ka darbosimies ilgtermiņā, tāpēc piedāvāsim ilgtermiņa risinājumus mūsu ražoto produktu un pakalpojumu veidā. Līdz ar to ražošanā un pakalpojumu sniegšanā izmantosim augsti kvalitatīvus materiālus. Tas ir saistīts ar mūsu filozofiju – darīt labi vai citādi nedarīt vispār!

Analizējot savas un konkurentu cenas esam nonākuši pie secinājuma, ka par līdzīgu cenu kvalitātes līmenis ir diezgan atšķirīgs. Pateicoties LATSIGN noteiktiem, sabalansētiem un sistematizētiem uzņēmējdarbības un ražošanas procesiem, mēs nodrošinām produktu augsto kvalitāti par adekvātu cenu.

Lai mūsu pārliecība būtu pamatota, pievienojam jēdziena kvalitāte zinātnisko skaidrojumu.

Kvalitāte* (latīņu qualitas, qualitatis kādība) ir priekšmetu, dzīvu būtņu, dabisku, sociālu un garīgu parādību iekšējā un ārējā noteiktība, kas atšķir no citām noteiktībām.
* Latvijas Enciklopēdiskā vārdnīca

Kvalitāte**
• filoz. Priekšmeta, parādības utt. noteiktība, kas to dara tieši par šo, nevis kādu citu objektu.
• Būtiska pazīme, īpašība, tādu kopums.
• Derīguma, labuma atbilstība noteiktām normām, prasībām.
** Terminu un svešvārdu skaidrojošā vārdnīca

Kā pareizi līmēt auto uzlīmes?

09.12.2018.

Uzlīmējiet uzlīmi pats!
Vai tas būtu interjers, jūsu auto, vai kāds cits pārvietošanās līdzeklis - uzlīme atradīsies tieši tur, kur jūs to vēlaties, un turēsies tik ilgi, kamēr to vien vēlēsities. 

Ieskatieties, sekojiet līdzi šiem vienkāršajiem 6 soļiem un gādājiet par jums tīkamu rezultātu.  

LATSIGN - Konkurss!

05.11.2018.

Tava zīme Latvijai! Tava Latvijas garša!
Iegādājies kādu no mūsu “Latvija 100” akcijas produktiem un piedalies izlozē! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu