Lielformāta druka, baneri un uzlīmes

Lielformāta druka

Lielformāta druka ir digitālās drukas tehnoloģija, kurā iespējams apdrukāt ne tikai plakātus, bet arī daudz un dažādus citus materiālus, piemēram- kartonu, koku, līmplēvi, stiklu, metālu, audumu, plastikātu, dažāda veida grīdas segumus u.c. Plašais materiālu klāsts, paver plašas iespējas vides reklāmas objektu izstrādē, kurus var pielietot gan āra apstākļos, gan iekštelpās, kā arī, izstrādāt jaunus risinājums interjēra atsvaidzināšanai, vai tā uzlabošanai.

Baneri iekštelpām

LATSIGN piedāvā apdrukāt banerus kuri būtu paredzēti ne tikai āra apstākļiem, bet arī iekštelpām, tie var būt dažādu veidu- Roll up(izvelkami) stendi, stāteniski, liekami pie sienas, kā arī karināmi pie griestiem. Tie lieliski noder dažādās izstādēs, prezentācijās, kā arī kā reklāmas veids, tie ir viegli transportējami un viegli uzstādāmi.

Tapešu, žalūziju, aizkaru un paklāju apdruka

Iekštelpās izmantojamām reklāmām, vai interjera uzlabošanai, varam apdrukāt arī audumus, tapetes, žalūzijas, aizkarus, paklājus. Ikvienā gadījumā mēs palīdzēsim izvēlēties materiālu, kas būtu vispiemērotākais.

Uzlīmju izgatavošana

Tāpat varam izgatavot gan īslaicīgas, gan pastāvīgas uzlīmes, kuras kalpos gadiem ilgi. Uzlīmes var izmantot gan reklāmas nolūkos, gan interjerā, izvietojot uzlīmes uz sienām, galdiem vai jebkādu citu virsmu aplīmēšanai. Tās var atrasties uz grīdas, konveijera lentām lielvaikalos, tirdzniecības iekārtām un citur. Lai kur arī atrastos uzlīmes tās var kalpot kā norādes, tās neprasa izmantot papildus platību. Uzlīmes uz grīdas var kalpot arī kā pretslīdes risinājums.

Vizītkaršu izgatavošana

Varam izgatavot arī vizītkartes, gan sietspiedē, gan digitālajā drukā.

Katrs projekts ir īpašs, un liellākoties vienreizējs, līdz ar to precīzas cenas varam sniegt tikai tad kad ir izzinātas Jūsu vēlmes, izvēlēti konkrēti materiāli un skaidri zināms drukājamais attēls.

LatSign kvalitāte

Kā pareizi līmēt auto uzlīmes?

09.12.2018.

Uzlīmējiet uzlīmi pats!
Vai tas būtu interjers, jūsu auto, vai kāds cits pārvietošanās līdzeklis - uzlīme atradīsies tieši tur, kur jūs to vēlaties, un turēsies tik ilgi, kamēr to vien vēlēsities. 

Ieskatieties, sekojiet līdzi šiem vienkāršajiem 6 soļiem un gādājiet par jums tīkamu rezultātu.  

LATSIGN - Konkurss!

05.11.2018.

Tava zīme Latvijai! Tava Latvijas garša!
Iegādājies kādu no mūsu “Latvija 100” akcijas produktiem un piedalies izlozē! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu