Nikns suns!Nikns suns!Uzmanību! Sētā suns!Informatīvā zīme - Privātīpašums! Sētā suns!Sētā suns! - uz zelta fonaSētā nikns suns! - DroopySuņu un kaķu zīmes - atstaro!Sētā nikns - Muris!Multiplikāciju varoņiDekoratīvas zīmes - Mana kaķenīte! - Murrr...- uz zaļa un dzeltena fonaEs dzīvoju ar draugu!Sunītis mājā!Nikns suns!Draiskulīga bet burvīga sunīte!Sētā saimniece - DalmācietisStāt! Mājās sunsInformatīvā zīme - Uzmanību! Suns!Uzmanību Sētā suns - BasetsUzmanību! Sētā suns!Sētā suns!Mana kaķenīte!Sētā suns!Sētā suns! - DroopySētā suns! - CourageSētā nikns suns! Ķēde ražota ĶīnāMājā saimnieko suns!Mīļš suns mājā!Nikns suns!Uzmanību! Ļaunu sunsUzmanību! Sētā nikni suņiSētā nikni suņi! - Courage the cowardly dog uz tumši zila fonaNopietnas un uzjautrinošas - Krievu valodāSētā suns uz zelta fonaEsmu šeit saimnieks! - GarfieldSēta suns!Brīdinājuma zīme - Nikns Saimnieks!Sētā suns - Kožu tikai vienreiz Sētā nikns saimnieks!Saimnieks mājāsTeritorijā suns uz zelta fonaUzmanību! Sētā suns!Uzmanību! Suns!Informatīvā zīme - Uzmanību! Sētā suns!

Meklējam sabiedroto!

08.10.2019.


Studē mārketingu!? Meklē prakses vietu kurā stiprināt savas iemaņas SMM?
 

Videonovērošana - kā izvairīties no soda!

11.09.2019.

Veicot videonovērošanu, mēs šķietami sargājam savu īpašumu un paši sevi, bet vai mēs pasargājam mūsu klientus vai viesus, vai mēs cienām viņu privāto telpu?! Katrs no mums tiecās pēc cieņas un izvēles brīvības! 

Izvietojot videonovērošanas kameras un par to neinformējot – mēs liedzam izvēles brīvību un nu jau arī pārkāpjam likumu! Pārkāpjot likumu, varam tikt arī sodīti un soda mērs var sasniegt pat 20 miljonus EUR vai līdz pat 4 % no uzņēmuma kopējā visā pasaulē gūtā gada apgrozījuma. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu