Sētā suns! - DroopySētā nikns suns! Ķēde ražota ĶīnāSētā suns!Sētā suns!Nikns suns!Draiskulīga bet burvīga sunīte!Sētā nikns - Muris!Mājā saimnieko suns!Uzmanību! Sētā suns!Uzmanību! Sētā nikni suņiSētā nikns suns! - DroopyDekoratīvas zīmes - Mana kaķenīte! - Murrr...- uz zaļa un dzeltena fonaEsmu šeit saimnieks! - GarfieldNikns suns!Sētā suns! - CourageUzmanību Sētā suns - BasetsSētā saimniece - DalmācietisStāt! Mājās sunsUzmanību! Ļaunu sunsInformatīvā zīme - Privātīpašums! Sētā suns!Saimnieks mājāsSēta suns!Informatīvā zīme - Uzmanību! Sētā suns!Nikns suns!Teritorijā suns uz zelta fonaUzmanību! Sētā suns!Uzmanību! Sētā suns!Nikns suns!Mana kaķenīte!Sētā nikni suņi! - Courage the cowardly dog uz tumši zila fonaSunītis mājā!Sētā suns! - uz zelta fonaEs dzīvoju ar draugu!Nopietnas un uzjautrinošas - Krievu valodāSētā suns - Kožu tikai vienreizSētā suns uz zelta fona Sētā nikns saimnieks!Informatīvā zīme - Uzmanību! Suns!Uzmanību! Suns!Multiplikāciju varoņiMīļš suns mājā!Brīdinājuma zīme - Nikns Saimnieks!Suņu un kaķu zīmes - atstaro!

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu