Es dzīvoju ar draugu!Mīļš suns mājā!Sētā suns! - DroopySētā nikni suņi! - Courage the cowardly dog uz tumši zila fonaUzmanību! Suns!Mājā saimnieko suns!Sētā suns - Kožu tikai vienreizSuņu un kaķu zīmes - atstaro!Nikns suns!Sētā saimniece - DalmācietisSētā nikns suns! - DroopyUzmanību! Sētā suns!Teritorijā suns uz zelta fonaSētā suns!Sētā suns uz zelta fonaUzmanību! Ļaunu sunsSētā suns! - CourageUzmanību! Sētā suns!Informatīvā zīme - Privātīpašums! Sētā suns!Nopietnas un uzjautrinošas - Krievu valodāNikns suns!Sētā suns! - uz zelta fonaStāt! Mājās sunsMultiplikāciju varoņiSēta suns! Sētā nikns saimnieks!Uzmanību! Sētā suns!Dekoratīvas zīmes - Mana kaķenīte! - Murrr...- uz zaļa un dzeltena fonaUzmanību! Sētā nikni suņiInformatīvā zīme - Uzmanību! Sētā suns!Nikns suns!Sētā suns!Informatīvā zīme - Uzmanību! Suns!Nikns suns!Mana kaķenīte!Sētā nikns suns! Ķēde ražota ĶīnāDraiskulīga bet burvīga sunīte!Brīdinājuma zīme - Nikns Saimnieks!Esmu šeit saimnieks! - GarfieldUzmanību Sētā suns - BasetsSaimnieks mājāsSētā nikns - Muris!Sunītis mājā!

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu