Sētā saimniece - DalmācietisNikns suns!Draiskulīga bet burvīga sunīte!Suņu un kaķu zīmes - atstaro!Brīdinājuma zīme - Nikns Saimnieks!Informatīvā zīme - Uzmanību! Suns!Uzmanību! Sētā suns!Nikns suns!Uzmanību Sētā suns - BasetsUzmanību! Ļaunu sunsSētā nikns - Muris!Dekoratīvas zīmes - Mana kaķenīte! - Murrr...- uz zaļa un dzeltena fonaSētā suns! - CourageEs dzīvoju ar draugu!Sētā suns! - uz zelta fona Sētā nikns saimnieks!Informatīvā zīme - Uzmanību! Sētā suns!Mana kaķenīte!Esmu šeit saimnieks! - GarfieldMājā saimnieko suns!Nikns suns!Saimnieks mājāsSētā nikns suns! Ķēde ražota ĶīnāSētā suns - Kožu tikai vienreizUzmanību! Suns!Sunītis mājā!Uzmanību! Sētā suns!Nopietnas un uzjautrinošas - Krievu valodāUzmanību! Sētā nikni suņiSētā suns!Nikns suns!Sētā suns!Multiplikāciju varoņiTeritorijā suns uz zelta fonaSētā nikns suns! - DroopyStāt! Mājās sunsSētā suns! - DroopySētā suns uz zelta fonaSēta suns!Uzmanību! Sētā suns!Mīļš suns mājā!Sētā nikni suņi! - Courage the cowardly dog uz tumši zila fonaInformatīvā zīme - Privātīpašums! Sētā suns!

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Meklējam sabiedroto dizaina nodaļā!

08.03.2022.

Ja esi radoša persona, kuru fascinē grafiskais dizains, ar maketēšanu esi uz "Tu" - te, LATSIGN ir darbs tieši Tev! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu