Teritorijā suns uz zelta fonaSētā saimniece - DalmācietisSētā nikni suņi! - Courage the cowardly dog uz tumši zila fonaNikns suns!Sētā suns! - uz zelta fonaMājā saimnieko suns!Informatīvā zīme - Uzmanību! Sētā suns!Sētā suns uz zelta fonaEs dzīvoju ar draugu!Uzmanību! Ļaunu sunsInformatīvā zīme - Privātīpašums! Sētā suns!Saimnieks mājāsMultiplikāciju varoņiUzmanību! Sētā nikni suņiUzmanību! Sētā suns!Mīļš suns mājā!Nikns suns!Sētā suns!Sētā suns!Sētā suns! - DroopyEsmu šeit saimnieks! - GarfieldSēta suns!Suņu un kaķu zīmes - atstaro!Sētā suns! - CourageDraiskulīga bet burvīga sunīte!Nikns suns!Dekoratīvas zīmes - Mana kaķenīte! - Murrr...- uz zaļa un dzeltena fonaSētā suns - Kožu tikai vienreizNikns suns!Mana kaķenīte!Uzmanību! Suns!Uzmanību Sētā suns - BasetsSunītis mājā!Stāt! Mājās sunsBrīdinājuma zīme - Nikns Saimnieks!Nopietnas un uzjautrinošas - Krievu valodāSētā nikns suns! Ķēde ražota ĶīnāSētā nikns suns! - DroopySētā nikns - Muris!Informatīvā zīme - Uzmanību! Suns! Sētā nikns saimnieks!Uzmanību! Sētā suns!Uzmanību! Sētā suns!

Meklējam sabiedroto!

08.10.2019.


Studē mārketingu!? Meklē prakses vietu kurā stiprināt savas iemaņas SMM?
 

Videonovērošana - kā izvairīties no soda!

11.09.2019.

Veicot videonovērošanu, mēs šķietami sargājam savu īpašumu un paši sevi, bet vai mēs pasargājam mūsu klientus vai viesus, vai mēs cienām viņu privāto telpu?! Katrs no mums tiecās pēc cieņas un izvēles brīvības! 

Izvietojot videonovērošanas kameras un par to neinformējot – mēs liedzam izvēles brīvību un nu jau arī pārkāpjam likumu! Pārkāpjot likumu, varam tikt arī sodīti un soda mērs var sasniegt pat 20 miljonus EUR vai līdz pat 4 % no uzņēmuma kopējā visā pasaulē gūtā gada apgrozījuma. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu