Brīdinājuma un info zīmes

LATSIGN ražotās brīdinājuma un info zīmes kuras atbilst uzņēmuma augstās kvalitātes standartiem.

Brīdinājuma un info zīmju pamatprodukcija ir ražota no alumīnija un atbilst tiem kritērijiem, kuri minēti aprakstā pie alumīnija plāksnēm. Taču piedāvājam arī plastikāta pamatnes plāksnes īslaicīgiem projektiem, jo to garantētais kalpošanas laiks ir 1-2 gadi, atkarībā no pamatnes krāsas un mainīgās informācijas uznešanai izmantotā materiāla.

Vēlamies pievērst uzmanību tam, ka ir iespējama norādes zīmju izgatavošana no balta PVC (polivinilhlorīda), kā plaši izmantojama plastikāta ārējās vides (outdoor) apstākļos. Taču tas ātri maina savas īpašības – saules UV starojuma ietekmē dzeltē un deformējas, kā arī kļūst trauslāks. Līdz ar to ilglaicīgākai izmantošanai iesakām izvēlēties zīmes un norādes uz izturīgās alumīnija pamatnes, jo tas ir saimnieciski izdevīgāks, lētāks un estētiski pievilcīgāks, risinājums, kurš kalpos gadiem!

Kā jau liecina nosaukums - brīdinājuma un info zīmes – esam izdalījuši šo kategoriju, lai uzsvērtu ideju par to, kādu informāciju satur zīme.
Brīdinājuma zīmes brīdina – tādejādi mēs piedāvāsim košu un pamanāmu pamatni vai uzrakstus un simbolus, atkarībā no Jūsu vajadzības. Varam piedāvāt, vai nu atstarojošu pamatni, vai atstarojošus uzrakstus – līdz ar to pat tumsā, piebraucot automašīnai vai uzspīdinot ar gaismas lukturi, brīdinošais uzraksts būs spilgts un labi izcelsies.Info zīmes informē – mūsu piedāvājuma klāstā būs visdažādākie risinājumi, sākot no nelielām iekštelpu zīmēm, kuras pieskaņotas interjeram, līdz pa gabalu pamanāmu uzrakstu uz objektu ceļa malā.

Info zīmes var pildīt tādas funkcijas kā:

Gadu gaitā uzkrātā pieredze īsumā nav aprakstāma, tamdēļ zvaniet, 67607095, vai rakstiet, latsign@latsign.lv, kā arī apmeklējiet mūsu interneta veikalu www.latsignveikals.lv – konsultēsim un palīdzēsim ikviena mēroga vajadzībā! Labi risinājumi ir mūsu ikdiena!

LatSign kvalitāte

Kā pareizi līmēt auto uzlīmes?

09.12.2018.

Uzlīmējiet uzlīmi pats!
Vai tas būtu interjers, jūsu auto, vai kāds cits pārvietošanās līdzeklis - uzlīme atradīsies tieši tur, kur jūs to vēlaties, un turēsies tik ilgi, kamēr to vien vēlēsities. 

Ieskatieties, sekojiet līdzi šiem vienkāršajiem 6 soļiem un gādājiet par jums tīkamu rezultātu.  

LATSIGN - Konkurss!

05.11.2018.

Tava zīme Latvijai! Tava Latvijas garša!
Iegādājies kādu no mūsu “Latvija 100” akcijas produktiem un piedalies izlozē! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu