Brīdinājuma un info zīmes

LATSIGN ražotās brīdinājuma un info zīmes kuras atbilst uzņēmuma augstās kvalitātes standartiem.

Brīdinājuma un info zīmju pamatprodukcija ir ražota no alumīnija un atbilst tiem kritērijiem, kuri minēti aprakstā pie alumīnija plāksnēm. Taču piedāvājam arī plastikāta pamatnes plāksnes īslaicīgiem projektiem, jo to garantētais kalpošanas laiks ir 1-2 gadi, atkarībā no pamatnes krāsas un mainīgās informācijas uznešanai izmantotā materiāla.

Vēlamies pievērst uzmanību tam, ka ir iespējama norādes zīmju izgatavošana no balta PVC (polivinilhlorīda), kā plaši izmantojama plastikāta ārējās vides (outdoor) apstākļos. Taču tas ātri maina savas īpašības – saules UV starojuma ietekmē dzeltē un deformējas, kā arī kļūst trauslāks. Līdz ar to ilglaicīgākai izmantošanai iesakām izvēlēties zīmes un norādes uz izturīgās alumīnija pamatnes, jo tas ir saimnieciski izdevīgāks, lētāks un estētiski pievilcīgāks, risinājums, kurš kalpos gadiem!

Kā jau liecina nosaukums - brīdinājuma un info zīmes – esam izdalījuši šo kategoriju, lai uzsvērtu ideju par to, kādu informāciju satur zīme.
Brīdinājuma zīmes brīdina – tādejādi mēs piedāvāsim košu un pamanāmu pamatni vai uzrakstus un simbolus, atkarībā no Jūsu vajadzības. Varam piedāvāt, vai nu atstarojošu pamatni, vai atstarojošus uzrakstus – līdz ar to pat tumsā, piebraucot automašīnai vai uzspīdinot ar gaismas lukturi, brīdinošais uzraksts būs spilgts un labi izcelsies.Info zīmes informē – mūsu piedāvājuma klāstā būs visdažādākie risinājumi, sākot no nelielām iekštelpu zīmēm, kuras pieskaņotas interjeram, līdz pa gabalu pamanāmu uzrakstu uz objektu ceļa malā.

Info zīmes var pildīt tādas funkcijas kā:

Gadu gaitā uzkrātā pieredze īsumā nav aprakstāma, tamdēļ zvaniet, 67607095, vai rakstiet, latsign@latsign.lv, kā arī apmeklējiet mūsu interneta veikalu www.latsignveikals.lv – konsultēsim un palīdzēsim ikviena mēroga vajadzībā! Labi risinājumi ir mūsu ikdiena!

LatSign kvalitāte

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu