Auto aplīmēšana un auto uzlīmes

Auto aplīmēšana

Auto aplīmēšana ir darbības sfēra, kurā LATSIGN ir atzīts nozares speciālists. Pa šiem gadiem uzņēmuma auto aplīmēšanas komanda (līmētāji, maketētāji, projektu vadītāji) uzkrājuši unikālu pieredzi, kas palīdz sasniegt nevainojamu rezultātu.

Uzņēmums strādā tikai ar vislabākajiem materiāliem un dod 2 gadu ilgu garantiju savam darbam. Taču mūsu uzņēmumā izmantoto līmplēvju noturība ir stipri ilgāka un auto parasti saglabā savu izskatu piecus, sešus, septiņus un pat vēl vairāk gadus. Līmplēve veic aizsargfunkciju jebkurai aplīmētajai virsmai. Taču dažreiz īpašnieki vēlas aplīmēt automašīnas virsbūves apakšējās daļas ar caurspīdīgu aizsargplēvi, lai pasargātu tās no mehāniskas iedarbības, un līdz ar to no iespējamās korozijas.

Darbs tiek veikts atbilstoši pasūtītāja vēlmēm un vajadzībām. Uz auto var izvietot tikai uzlīmi ar firmas adresi un telefonu, bet iespējams arī mašīnu pilnībā ietīt gan vienas krāsas līmplēvē, tādejādi manot virsbūves krāsu, gan apdrukātā līmplēvē. Tādā gadījumā tā piesaista ikviena skatītāja uzmanību un kļūst par īstu reklāmas mākslas darbu un vides objektu.

Protams, mēs aplīmējam ne tikai automašīnas, bet arī motociklus, kravas auto, furgonus, autobusus, speciālo tehniku, ūdens transportu u.c.
Lai nodrošinātu nevainojamu kvalitāti LATSIGN nemitīgi pilnveido darbinieku prasmes, zināšanas un ražošanas procesus.

Lai aplīmētais auto ilgtermiņā labi pildītu savas reklāmas un / vai informatīvās funkcijas svarīgi:

1. Izvēlēties sertificētus speciālistus ar praktisku pieredzi auto aplīmēšanā.

2. Izvēlēties profesionāli izstrādāto dizainu, kurā ietvertas pasūtītāja vēlmes, kā arī ņemti vērā auto uzbūve un mērķi, kādiem aplīmē auto.

3. Izvēlēties izstrādātajam dizainam atbilstošāko aplīmēšanas tehnoloģiju un līmplēves.

4. Pareizi un skrupulozi sagatavot auto – notīrīt, veikt attaukošanu, uzmanīgi noņemt detaļas (vajadzības gadījumā).

5. Izmantot slēgtas, auto aplīmēšanai piemērotas telpas ar noteiktu temperatūras un mitruma režīmu, kas aprīkotas ar speciālām iekārtām.

6. Izmantot profesionālos darba rīkus, kas neskrāpēs un citādi nebojās auto virsmu.

7. Veikt aplīmētā auto pareizu mazgāšanu un apkopi.

Auto ietīšana

Auto ietīšana ir pilna auto aplīmēšana ar plēvi. Ar līmplēvi aplīmē 100 % auto virsmas, ieskaitot detaļas, kurus aplīmēšanas procesa noņem, aplīmē atsevišķi un pievieno atpakaļ.

Auto ietīšanai ir vairākas priekšrocības:

1. Auto ietīšana ir līdzīga cenā vai lētāka nekā auto krāsošana.

2. Auto ietīšana ir daudz ātrāka (1-2 dienas).

3. Zem līmplēves paliek oriģināla virsbūves krāsa, kuru jebkurā brīdī var atjaunot, noņemot līmplēvi.

4. Līmplēve pasargā auto virsbūvi no sīkiem skrāpējumiem un līdz ar to no iespējamās korozijas.


Svarīgi zināt, ka pēc auto pilnas ietīšanas vai vairāk par 20-30% virsbūves aplīmēšanas, auto īpašniekam ir jāsaņem jaunu tehnisko pasi!

Auto uzlīmes

Auto uzlīmes mēdz būt gan drukātas, nodrošinot krāsu pārejas, gan monohromas ploterētas (izgrieztas no līmplēves). Līdz ar to uz tām var būt dažādi pilnkrāsu attēli vai tikai burti un simboli, kuri mēdz variēt gan savā izmērā, gan krāsu gammā.
Atsevišķi iegādājoties auto uzlīmes, mēs tām nodrošināsim arī transportplēvi ērtai līmēšanai.

Uzlīmju priekšrocības:

1. Ērti uzklājamas pat uz mazākajiem laukumiem.

2. Viegli kombinējamas.

3. Pareizi sagatavotu uzlīmju uzklāšana aizņem maz laika - sākot no pāris minūtēm.

Uzlīmju izgatavošana laika ziņā būs atkarīga no uzlīmes lieluma, aplīmējamās virsmas konfigurācijas un sagatavošanas, un paša līmētāja prasmēm.

Esam pārliecināti, ka kāds no piedāvātajiem produktiem ir nepieciešams jebkuram uzņēmumam vai privātpersonai. Ja vēlieties saņemt sīkāku informāciju par kādas konkrētas produktu grupas cenām vai mūsu tehniskajām iespējām, lūdzu, sazinieties ar LATSIGN: 67076095, latsign@latsign.lv, tad mēs varētu tikties ar Jums un pēc iespējas precīzāk noskaidrotu Jūsu vajadzības, lai izstrādātu un sagatavotu Jums atbilstošu piedāvājumu.

Laipni aicinām apmeklēt arī interneta veikalu www.latsignveikals.lv !

LatSign kvalitāte

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu