Suņu zīmes

Vairāku pašvaldību noteikumi nosaka, ka visiem privātīpašumu īpašniekiem redzamā vietā ir jānovieto brīdinājuma zīmei par to, ka sētā atrodas suns.
Pircēji dēvē šīs brīdinājuma zīmes par „suņu zīmēm” – mēs esam to pārņēmuši no saviem klientiem un izmantojam to pašu terminu.

LATSIGN suņu zīmes līdzīgi kā citas uzņēmuma ražotas plāksnes, izgatavotas no alumīnija, kas nodrošina plākšņu ilgu kalpošanas mūžu.

Plāksnes virsma pārklāta ar atstarojošo slāni, lai zīmi var viegli pamanīt no attālumā un tumsā. Taču piedāvājam arī māju numura zīmei pieskaņotas krāsas suņu brīdinājuma zīmes, kuras kopā ar tās pašas krāsas karoga kāta turētāju var veidot saskaņota dizaina komplektu.

LATSIGN piedāvājuma klāstā ir vertikāla un horizontālā izvietojuma plāksnes ar monohromiem un krāsainiem attēliem. Standarta plākšņu izmērs 115 mm x 220 mm. Pie nepieciešamības var izgatavot arī cita pasūtītājam ērta izmēra plāksni.
LATSIGN kolekcijā ir vairāki desmiti plākšņu gatavi dizaini, taču, ja no tiem Jūs neatradīsiet sev piemērotu, mēs izgatavosim plāksni ar Jūsu individuālu dizainu.

Uzmanību: ja Jūsu sētā ir suns, un pie īpašuma redzamā vietā par to nav ievietota brīdinājuma zīme:

Aicinām jebkuras privātmājas vai uzņēmuma saimniekus parūpēties par savu un līdzcilvēku sirdsmieru un iegādāties mūsu ražotās brīdinājuma zīmes par dzīvniekiem! LATSIGN konsultēs un sniegs papildus informāciju par tehniskajām iespējām telefoniski 67607095, ar e-pasta starpniecību latsign@latsign.lv, un mūsu interneta veikalā www.latsignveikals.lv.

LatSign kvalitāte

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu