Plakātu druka un vides reklāmas izgatavošana

Vides reklāma

Vides reklāma ir reklāmas veids, ar kura palīdzību vides reklāmas priekšmeti tiek izvietoti visiem redzamās un pieejamās vietās, lai pat klientam iespējams nemanot piesaistītu viņa uzmanību un atstātu spēcīgu iespaidu. Mūsdienu aktīvajā sabiedrībā vides reklāma ir viena no pieejamajākajiem un efektīvākajiem reklāmas veidiem. Tā bez uzmācīgas pieejas pievērš katra uzmanību, tā strādā bez brīvdienām, un bez papildus izmaksām. Vides reklāma ir visa tā mums apkārt esošā reklāma - sākot no statiskām mazām izkārtnēm, vai uzlīmēm skatlogos un turpinot ar dinamiskiem stendiem ceļa malās, sākot no vienmēr ceļā esošajām reklāmām uz auto un beidzot ar lielākajiem un spožākajiem bilbordiem uz ēku sienām.

LATSIGN piedāvā plašu spektru ar parocīgiem, kvalitatīviem un galvenokārt atbilstošiem risinājumiem attiecīgā reklāmas laukuma aizpildīšanai.

Baneri

LATSIGN piedāvā izgatavot dažādu veidu banerus atbilstoši Jūsu prasībām. Baneri ir ļoti parocīgs materiāls, kuru var izvietot uz bilbordiem, ēku sienām, sētām vai vārtiem. Ieteicamā baneru druka reklāmai tādos āra apstākļos kā - lietū, vējā vai spožā saulē būs UV druka. Ja nepieciešams baneris klajā vai vējainā vietā, ieteiksim izvēlēties sieta banera materiālu, lai vējš to nepiepūstu kā buras, tādejādi radot bojājumus reklāmai.

Planšetes

Vides reklāmā bieži vien tiek izmantotas arī plastikāta plāksnes, kuras var pielietot gan telpās, gan ārpus tām. Plākšņu biezums variē no 1mm līdz 10 mm. Tās iespējams apdrukāt vai aplīmēt ar Jums nepieciešamo informāciju. No tām mēs gatavojam izkārtnes pie veikaliem un kafejnīcām, planšetes ar dažādām norādēm, būvtāfeles, virziena rādītājus u.c. Plāksnes var izmantot arī reklāmai un uzrakstiem telpās, iestiprināt statīvos, rāmjos vai cita veida turētājos, iekarināt griestos, likt uz grīdas vai stiprināt pie sienām. Plāksnes biezumu un apstrādes veidu mēs izvēlēsimies atkarībā no Jūsu vajadzībām – no paredzamās atrašanās vietas, no izmantošanas ilguma u.c. apstākļiem.

Plakātu druka

Plakāti un afišas ir lielisks vides reklāmas risinājums īslaicīgai vai regulāri maināmai reklāmai. LATSIGN piedāvā plakātu druku, rodot labākos risinājumus to izvietošanai - pie sienas vai griestiem stiprināmus profilus, vai statīvus ar dažādiem pārklājumiem, kā arī izgaismošanas iespējām atbilstoši to izvietošanas vietai. Plakātus ir iespējams uzklāt arī uz dažādiem materiāla pamatiem: vai nu uz parastā vai putu kartona, kā arī uz plastikāta to stingrībai.

Tenti un tentu apdruka

Patiesi praktisks un nepieciešams produkts, kuru piedāvājam ir tenti, pārsegi dažāda veida piekabēm, vieglajiem un smagajiem auto. Tie lieliski kalpo kā aizsargājošs elements kravas pārvadāšanai un tos ir iespējams arī apdrukāt, līdz ar to izmantot arī reklāmas nolūkos. Tenti ir no izturīga, elastīga materiāla, kurš pamatā sastāv no poliestera sieta, kurš no abām pusēm pārklāts ar PVC (polivinhlorīda) slāni. Kopumā tie ir viegli remontējami un viegli piestiprināmi.

Uzlīmes skatlogiem un vitrīnām

Viens no biežāk sastopamajiem reklāmas veidiem ir uzlīmes uz skatlogiem un vitrīnām. Tās varam izgatavot īsākam laikam, piemēram, pāris nedēļām vai mēnesi ilgai atlaižu akcijai, kā arī ilgākam laika periodam. Krāsu un dizaina opcijas ir neizsmeļamas - ir pieejamas arī caurspīdīgas līmplēves dažādos toņos un tekstūrās, kuras tikai izcels Jūsu skatlogu.

Gaismas kastes

Vienmēr spoža un izteiksmīga būs gaismas reklāma, tā var kalpot gan kā informatīva norāde, gan kā uzmanību piesaistoša reklāma, vai krāšņš interjera objekts. Tās var būt gaismas kastes, kā arī telpiski izgaismoti, vai izlocīti burti dažādās krāsās.

Pludmales karogi un karogu apdruka

Pludmales karogi ir diezgan populāri un estētiski reklāmas objekti, tie ir pieejami dažādos izmēros, formās un ir ērti pielietojami. LATSIGN piedāvā izgatavot arī ģimenes, sporta komandas, valsts, korporatīvos vai karogus īpašiem pasākumiem. Lieliski izcelsies gan siltākajos no gada laikiem, gan drēgnākajās rudens dienās.

Izmantojamie materiāli, to daudzums, darbu sarežģītības pakāpe un citi apstākļi mēdz būt ļoti atšķirīgi. Līdz ar to par izmaksām varam spriest pēc tam, kad esam iepazinušies ar Jūsu iecerēm un vēlmēm. Precīzu cenu varam nosaukt tikai tad, kad esam izvēlējušies materiālu, vienojušies par drukājamo attēlu. Būtiska nozīme ir arī tam, vai dizains un makets ir jau gatavs, vai arī tas jāizstrādā LATSIGN speciālistiem.

Lielformāta druka, baneri un uzlīmes

Lielformāta druka

Lielformāta druka ir digitālās drukas tehnoloģija, kurā iespējams apdrukāt ne tikai plakātus, bet arī daudz un dažādus citus materiālus, piemēram- kartonu, koku, līmplēvi, stiklu, metālu, audumu, plastikātu, dažāda veida grīdas segumus u.c. Plašais materiālu klāsts, paver plašas iespējas vides reklāmas objektu izstrādē, kurus var pielietot gan āra apstākļos, gan iekštelpās, kā arī, izstrādāt jaunus risinājums interjera atsvaidzināšanai, vai tā uzlabošanai.

LatSign kvalitāte

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu