Māju numuru un nosaukumu plāksnes

Māju un ielu plāksnes

Māju un ielu numuru un nosaukumu plāksnes.

Balodīši uz zaļa fonaĶeguma novada Pensionāru biedrība uz sudraba fonaHiacintesJaunozoli uz zila fonaUz gaiši zila fonaUz tumši zila fonaUz tumši zaļa fonaUz tumši zaļa fonaEnkuri uz brūna fonaMežvidi uz tumši zila fonaDzirdupes - - Senči uz ķiršu sarkana fonaAtstarojoši - cipari - burtiZeltlejasGustiņiDažādās krāsāsViesturiUz tumši zila fonaUz tumši zila fonaMāju numura plāksnes - atstaro!Viesturi uz ķiršu sarkana fonaPrivātīpašums - Senči uz ķiršu sarkana fonaĶeguma novada Pensionāru biedrības radošā darbnīca uz sudraba fona ar latvju rakstu - SauleMežavilki uz brūna fonaEzerdūckas uz zaļa fonaUz zaļa fonaRudzīšu namsViesturi uz dzeltena fonaLatSign kvalitāte
Uzzini cenuVai zinājāt?

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu