Māju numuru un nosaukumu plāksnes

90. gadu sākumā LATSIGN bija starp pirmajiem, kuri uzsāka ražot māju un ielu nosaukuma plāksnes pēc jaunajiem standartiem latviešu valodā, kad visā mūsu valsts teritorijā mainīja māju numura un ielu nosaukuma zīmes, kuras bija ar krievu valodas uzrakstiem, uz zīmēm ar uzrakstiem latviešu valodā.

Šo gadu laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi visā Latvijā:


Tagad Jūsu pasūtījumu varam pieņemt no telefona zvana, no atsūtītās e-pasta vēstules vai pirkuma internetveikalā – mēs Jūs sapratīsim un informāciju pārbaudīsim! Jūs saņemsiet to, kas nepieciešams dotajā adresē!
Biroja adrese: Bauskas iela 86, CSDD ēka, Rīga, LV1004
Biroja tālrunis: +371 67607095
Biroja mobilais tālrunis: +371 26312210
E-pasts pasūtījumiem: latsign@latsign.lv
Interneta veikals: www.latsignveikals.lv

Mājas numuru plāksnes

Māju numuru un ielu plāksnes standarta piedāvājumā tiek izgatavotas no alumīnija un atbilst tiem kritērijiem, kuri minēti aprakstā pie alumīnija plāksnēm. Līdz ar to tās ir glītas, vieglas, izturīgas un tumsā saredzamas.

Ko darīt, ja ēka atrodas salīdzinoši tālu no žoga vai piebraucamā ceļa? – atbildot uz šo jautājumu, mūsu ierosinājums ir pasūtīt papildus māju numura plāksnītes, kuras kā dublikātus izvietot uz vārtiņiem vai žoga, un, kuras turklāt var būt pēc Jūsu izvēlēta lieluma un satura! Tas būs labs risinājums, jo pašvaldību noteikumi prasa noteikta lieluma māju numura plāksni izvietot noteiktā vietā uz ēkas, taču bieži vien ēkas stūris ar mājas numuru nav labi saskatāms, jo atrodas tālu no žoga vai piebraucamā ceļa, vai arī to aizsedz koki, - tad vēl viena informatīva plāksne kā māju numura zīme piestiprināta pie žoga vai vārtiņiem, vai stabiņa ceļa malā palīdzēs ātri ieraudzīt jūsu ēku. Īpaši svarīgi tas ir ārkārtas gadījumos, kad esat izsaukuši palīdzības dienestus – ātro palīdzību, policiju, ugunsdzēsējus vai ūdensapgādes, elektroapgādes un gāzes dienestu, un, kad klienti vai ciemiņi pie jums ierodas pirmo reizi.

Māju nosaukumu plāksnes

Līdzīgi ir ar māju nosaukumu plāksnes atrašanos lauku mājās, jo īpaši ar to redzamību tumšajā diennakts laikā – iesakām izvietot pie iebraucamā ceļa mūsu izgatavotu norādi ar atstarojoša materiāla pamatni vai uzrakstu ar mājas nosaukumu, pat, ja Jums jau ir mākslinieciski izvietots mājas nosaukums. Ārsts, pastnieks, ciemiņš izteiks atzinību par to!

Ielu nosaukumu plāksnes

Un par ielu nosaukuma plāksnēm – cik patīkami, ja varam viegli orientēties, kad ejam vai braucam pa nezināmu apdzīvotas vietas rajonu, un uz ielu stūriem no abām pusēm varam izlasīt ielu nosaukumu! Privātīpašniek vai pašvaldības pārstāvi, jūsu iespēja un pienākums ir padarīt savu un līdzcilvēku dzīvi patīkamāku, nodrošinot, ka mēs zināsim kur atrodamies, un varēsim izjust pateicību par to!Ikvienu ēku un ielu kāds ļoti vēlas atrast – to palīdz izdarīt piešķirtais un arī dabā izvietotais adreses identifikators – māju numura un ielas nosaukuma plāksne. Parūpējaties, ka tās ir visām ēkām un ielām! Tā var būt lieliska dāvana radiem, draugiem, kaimiņiem, ja redzat, ka tādas nav vai tā ir neglīta, nolupusi un neatstarojoša! Tas var būt drošības pasākums un rūpes par vecākiem cilvēkiem – uzdāviniet viņiem mājas numura dublikāta plāksni, ko izvietot uz vārtiņiem, vai norādi ar lauku mājas nosaukumu!

LATSIGN alumīnija māju numura un ielu nosaukuma plākšņu kvalitāte un izskats ir pilnībā atzīts no visiem klientiem Latvijā un ārpus tās!
Pasūtīt ir viegli: zvani +371 67607095, raksti latsign@latsign.lv vai iepērcies www.latsignveikals.lv !

Uzzini cenuVai zinājāt?Galerija
LatSign kvalitāte

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu