Wess motors- AYGOES karogs - RaitisUpmalas BirojiJaunlaulātajiem - Just Married uz zaļa fonaNumura zīmes ar uzņēmuma logo un nosaukumiemLatvijas karogs - Latvju raksti - Kristīne Lucky Thriteen uz melna matēta fonaLatvijas karogs un zīmējumi - IevaLatvijas karogs un zīmējumi - EdgarsBoss uz melna matēta fonaTikko precējušiesLatvijas karogs - Eimija PolaAuto stāvvietaĢērbonisBārbija uz rozā fonaLatvijas karogs - LatvijaI am cool uz zila vizuļojoša fonaBanana uz dzeltena fonaLatvijas karogs - Organiskais stikls ar uzlīmi Latvija - Andris Batman uz dzeltena fona ar simboluLatvijas karogs un zīmējumi - PaulaKrievijas karogs - AkиmLatvijas karogs un zīmējumi - Jānis Saulstariņi uz dzeltena fonaLatvijas karogs - Brajens - dzimšanas datumsSuperman uz sarkana vizuļojoša fonaGunārs uz varavīksnes pamatnesHaizivs uz gaiši zila fonaČamma ar sirsniņāmSpēks uz zelta vizuļojoša fonaLatvju raksti - Mapkуcek - Coня uz sarkani Jaunlaulātajiem - Tiko precējušiesĀtrums uz balta vizuļojoša fonaLatvju raksti - Latvijas karogs - Sofija uz sarkana fonaLatTransferPremium motors uz melna matēta fonaPrime Rent uz melna matēta fonaVārdu zīmes kuras atstaro!Dačuks ar sirsniņāmLatvijas karogs - HelmutsGarāža uz melna matēta fonaMāris uz kosmosa pamatnes

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu