Boss uz melna matēta fonaLucky Thriteen uz melna matēta fonaLatvijas karogs - LatvijaĀtrums uz balta vizuļojoša fonaVārdu zīmes kuras atstaro!Spēks uz zelta vizuļojoša fonaWess motors- AYGOBārbija uz rozā fonaLatvijas karogs - Brajens - dzimšanas datumsHaizivs uz gaiši zila fonaLatvju raksti - Latvijas karogs - Sofija uz sarkana fonaI am cool uz zila vizuļojoša fonaLatvijas karogs un zīmējumi - EdgarsNumura zīmes ar uzņēmuma logo un nosaukumiemĢērbonisKrievijas karogs - AkиmBanana uz dzeltena fonaDačuks ar sirsniņāmBatman uz dzeltena fona ar simboluMāris uz kosmosa pamatnesČamma ar sirsniņāmLatvijas karogs - Organiskais stikls ar uzlīmi Latvija - Andris Superman uz sarkana vizuļojoša fonaPrime Rent uz melna matēta fonaLatvju raksti - Mapkуcek - Coня uz sarkani Tikko precējušiesAuto stāvvietaJaunlaulātajiem - Tiko precējušiesLatvijas karogs - Latvju raksti - Kristīne Premium motors uz melna matēta fonaLatvijas karogs - Eimija PolaLatvijas karogs un zīmējumi - IevaJaunlaulātajiem - Just Married uz zaļa fonaLatTransferLatvijas karogs - HelmutsLatvijas karogs un zīmējumi - Jānis Saulstariņi uz dzeltena fonaUpmalas BirojiLatvijas karogs un zīmējumi - PaulaGunārs uz varavīksnes pamatnesGarāža uz melna matēta fonaES karogs - Raitis

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu