Māju un ielu numuru un nosaukumu plāksnes.

GustiņiViesturi uz dzeltena fonaZeltlejasEnkuri uz brūna fonaJaunozoli uz zila fonaDzirdupes - - Senči uz ķiršu sarkana fonaEzerdūckas uz zaļa fonaAtstarojoši - cipari - burtiMāju numura plāksnes - atstaro!Uz tumši zila fonaUz gaiši zila fonaViesturiPrivātīpašums - Senči uz ķiršu sarkana fonaRudzīšu namsUz tumši zila fonaViesturi uz ķiršu sarkana fonaMežvidi uz tumši zila fonaĶeguma novada Pensionāru biedrības radošā darbnīca uz sudraba fona ar latvju rakstu - SauleMežavilki uz brūna fonaDažādās krāsāsUz tumši zila fonaUz tumši zaļa fonaHiacintesĶeguma novada Pensionāru biedrība uz sudraba fonaUz zaļa fonaUz tumši zaļa fonaBalodīši uz zaļa fona

Uzņemiet ar rūpēm!

26.10.2020.

Lielākajā pasaules daļā, tai skaitā arī Latvijā – apmeklējot sabiedriskas vietas un iestādes, mutes un deguna aizsegs, jeb sejas maska, ir kļuvusi par obligātu prasību, kuras neievērošanai var tikt piemērots naudas sods.
 

Lai ievērotu šos nosacījumus, pasargātu paši sevi un paustu drošības sajūtu saviem klientiem – aicinām izvietot informatīvās norādes. 

LATSIGN darbs Latvijas ārkārtas situācijas laikā

16.03.2020.

Sakarā ar Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju informējam, ka līdz 14.04.2020. LATSIGN birojs klientus klātienē nepieņem!

Labā ziņa! Turpinām strādāt attālināti – preces vēl joprojām ir iespējams pasūtīt:

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu