Baneri, planšetes, plakātu druka, tenti un to apdruka, uzlīmes uz skatlogiem un vitrīnām, gaismas kastes, pludmales karogi un karogu apdruka, tapešu, žalūziju, aizkaru, paklāju apdruka, un sadzīves preču aplīmēšana, uzlīmju un vizītkaršu izgatavošana.

Valsts Asinsdonoru centrs - Aplīmēšana - sienaSadzīves preču aplīmēšana - Annas omulīgā virtuve Alwark - PlanšetesALTUM - Stikla durvju, sienu, sētas aplīmēšana Valsts asinsdonoru centrs - Aplīmētas stikla durvisLegzdiņi - Plastikāta vizītkarteMadonas novads - banerisMadonas novads - baneris Jaunsardze AlwarkPlanšetes - Jaunlaulātajiem Stirnubuks skrējiens  - Uzlīme SIXT - konussALTUM - Organiskā stikla vārdu plāksneALTUM - Stikla durvju, sienu aplīmēšanaCeļa būve - Tents uz piekabesZivju restorāns Bermudas - Gaismas kaste  Aloja Starkelsen - Gaismas kastes Tenisa Klubs ACB Labklājības dārzi - Atstarojošs banerisLatvijas Nacionālā Bibliotēka - Grīdas uzlīmes - Marķējums cilvēkiem ar redzes traucējumiem AD REM auto - aplīmēts skatlogs AD REM Auto - Skatlogu aplīmēšana Latvijas Nacionālā Bibliotēka - Grīdas uzlīmes - uzlīmes cilvēkiem ar redzes traucējumiem RTU Ķīpsalas peldbaseins - Gardarobes numuriņi Planšetes - BildinājumsRūdolfs - banerisSnovborda dēlis - TīģerisUzlīme uz sienas - tāfele Labklājības dārzi  - Atstarojošs banerisLabklājības dārzi -  Atstarojošs banerisLATSIGN - Logu aplīmēšana AD REM Auto - Skatlogu aplīmēšana LATSIGN Baneris Sveču Mežs-atstarojoša norādeHOLC-reklamas izkartnesLine X - Reklāmas stends Pārdošanas stendsALTUM - Stikla durvis - aplīmēšana Latvijas Nacionālā Bibliotēka - Uzlīmes - Marķējums cilvēkiem ar redzes traucējumiem Uzlime - PlafonsNew Holland - Pilons Rollup baneris - BaumanisSB SolarPlanšete - tāfeles virsma - KāzasGaismas kaste - adrese

Meklējam sabiedroto!

08.10.2019.


Studē mārketingu!? Meklē prakses vietu kurā stiprināt savas iemaņas SMM?
 

Videonovērošana - kā izvairīties no soda!

11.09.2019.

Veicot videonovērošanu, mēs šķietami sargājam savu īpašumu un paši sevi, bet vai mēs pasargājam mūsu klientus vai viesus, vai mēs cienām viņu privāto telpu?! Katrs no mums tiecās pēc cieņas un izvēles brīvības! 

Izvietojot videonovērošanas kameras un par to neinformējot – mēs liedzam izvēles brīvību un nu jau arī pārkāpjam likumu! Pārkāpjot likumu, varam tikt arī sodīti un soda mērs var sasniegt pat 20 miljonus EUR vai līdz pat 4 % no uzņēmuma kopējā visā pasaulē gūtā gada apgrozījuma. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu