Baneri, planšetes, plakātu druka, tenti un to apdruka, uzlīmes uz skatlogiem un vitrīnām, gaismas kastes, pludmales karogi un karogu apdruka, tapešu, žalūziju, aizkaru, paklāju apdruka, un sadzīves preču aplīmēšana, uzlīmju un vizītkaršu izgatavošana.

Aloja Starkelsen - Gaismas kastes Uzlime - PlafonsSIXT - konuss Valsts asinsdonoru centrs - Aplīmētas stikla durvisALTUM - Stikla durvis - aplīmēšana AlwarkJaunsardze  Alwark - PlanšetesNew Holland - Pilons ALTUM - Organiskā stikla vārdu plāksneLegzdiņi - Plastikāta vizītkarteRTU Ķīpsalas peldbaseins - Gardarobes numuriņi ALTUM - Stikla durvju, sienu aplīmēšanaValsts Asinsdonoru centrs - Aplīmēšana - sienaAD REM Auto - Skatlogu aplīmēšana Ceļa būve - Tents uz piekabesStirnubuks skrējiens  - Uzlīme Uzlīme uz sienas - tāfele Latvijas Nacionālā Bibliotēka - Uzlīmes - Marķējums cilvēkiem ar redzes traucējumiem Planšetes - BildinājumsPlanšete - tāfeles virsma - KāzasRollup baneris - BaumanisALTUM - Stikla durvju, sienu, sētas aplīmēšanaLATSIGN Baneris Madonas novads - banerisRūdolfs - banerisMadonas novads - baneris Labklājības dārzi  - Atstarojošs baneris Labklājības dārzi - Atstarojošs banerisPārdošanas stends AD REM Auto - Skatlogu aplīmēšana HOLC-reklamas izkartnesLatvijas Nacionālā Bibliotēka - Grīdas uzlīmes - Marķējums cilvēkiem ar redzes traucējumiem SB SolarGaismas kaste - adreseLatvijas Nacionālā Bibliotēka - Grīdas uzlīmes - uzlīmes cilvēkiem ar redzes traucējumiem Planšetes - Jaunlaulātajiem Labklājības dārzi -  Atstarojošs banerisSveču Mežs-atstarojoša norādeSnovborda dēlis - TīģerisAD REM auto - aplīmēts skatlogsTenisa Klubs ACBLine X - Reklāmas stends LATSIGN - Logu aplīmēšana Zivju restorāns Bermudas - Gaismas kaste  Sadzīves preču aplīmēšana - Annas omulīgā virtuve

Videonovērošana - kā izvairīties no soda!

11.09.2019.

Veicot videonovērošanu, mēs šķietami sargājam savu īpašumu un paši sevi, bet vai mēs pasargājam mūsu klientus vai viesus, vai mēs cienām viņu privāto telpu?! Katrs no mums tiecās pēc cieņas un izvēles brīvības! 

Izvietojot videonovērošanas kameras un par to neinformējot – mēs liedzam izvēles brīvību un nu jau arī pārkāpjam likumu! Pārkāpjot likumu, varam tikt arī sodīti un soda mērs var sasniegt pat 20 miljonus EUR vai līdz pat 4 % no uzņēmuma kopējā visā pasaulē gūtā gada apgrozījuma. 

Kā pareizi līmēt auto uzlīmes?

09.12.2018.

Uzlīmējiet uzlīmi pats!
Vai tas būtu interjers, jūsu auto, vai kāds cits pārvietošanās līdzeklis - uzlīme atradīsies tieši tur, kur jūs to vēlaties, un turēsies tik ilgi, kamēr to vien vēlēsities. 

Ieskatieties, sekojiet līdzi šiem vienkāršajiem 6 soļiem un gādājiet par jums tīkamu rezultātu.  

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu