Baneri, planšetes, plakātu druka, tenti un to apdruka, uzlīmes uz skatlogiem un vitrīnām, gaismas kastes, pludmales karogi un karogu apdruka, tapešu, žalūziju, aizkaru, paklāju apdruka, un sadzīves preču aplīmēšana, uzlīmju un vizītkaršu izgatavošana.

Stirnubuks skrējiens  - Uzlīme AD REM auto - aplīmēts skatlogs AD REM Auto - Skatlogu aplīmēšana Ceļa būve - Tents uz piekabes Alwark - PlanšetesUzlīme uz sienas - tāfele Sadzīves preču aplīmēšana - Annas omulīgā virtuveZivju restorāns Bermudas - Gaismas kaste  Planšetes - Jaunlaulātajiem New Holland - Pilons AD REM Auto - Skatlogu aplīmēšana Valsts Asinsdonoru centrs - Aplīmēšana - sienaAlwarkSnovborda dēlis - TīģerisSIXT - konuss Labklājības dārzi - Atstarojošs banerisTenisa Klubs ACBLATSIGN Baneris Gaismas kaste - adreseLATSIGN - Logu aplīmēšana Planšetes - BildinājumsPārdošanas stendsALTUM - Stikla durvju, sienu aplīmēšanaLegzdiņi - Plastikāta vizītkarteUzlime - PlafonsRTU Ķīpsalas peldbaseins - Gardarobes numuriņi Latvijas Nacionālā Bibliotēka - Grīdas uzlīmes - Marķējums cilvēkiem ar redzes traucējumiem SB SolarPlanšete - tāfeles virsma - KāzasMadonas novads - baneris Madonas novads - banerisHOLC-reklamas izkartnesLabklājības dārzi  - Atstarojošs banerisRūdolfs - banerisALTUM - Organiskā stikla vārdu plāksne Valsts asinsdonoru centrs - Aplīmētas stikla durvisJaunsardze ALTUM - Stikla durvju, sienu, sētas aplīmēšanaRollup baneris - BaumanisLatvijas Nacionālā Bibliotēka - Grīdas uzlīmes - uzlīmes cilvēkiem ar redzes traucējumiem ALTUM - Stikla durvis - aplīmēšana Latvijas Nacionālā Bibliotēka - Uzlīmes - Marķējums cilvēkiem ar redzes traucējumiem Sveču Mežs-atstarojoša norādeLine X - Reklāmas stends Labklājības dārzi -  Atstarojošs banerisAloja Starkelsen - Gaismas kastes

Meklējam sabiedroto!

08.10.2019.


Studē mārketingu!? Meklē prakses vietu kurā stiprināt savas iemaņas SMM?
 

Videonovērošana - kā izvairīties no soda!

11.09.2019.

Veicot videonovērošanu, mēs šķietami sargājam savu īpašumu un paši sevi, bet vai mēs pasargājam mūsu klientus vai viesus, vai mēs cienām viņu privāto telpu?! Katrs no mums tiecās pēc cieņas un izvēles brīvības! 

Izvietojot videonovērošanas kameras un par to neinformējot – mēs liedzam izvēles brīvību un nu jau arī pārkāpjam likumu! Pārkāpjot likumu, varam tikt arī sodīti un soda mērs var sasniegt pat 20 miljonus EUR vai līdz pat 4 % no uzņēmuma kopējā visā pasaulē gūtā gada apgrozījuma. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu