Uzmanību! Tiek veikta videonovērošana!Norādes zīmes autostāvvietām ar uzrakstu viesiem un automašīnas numuru Uzmanību! Vediet suni pavadā! Satīriet aiz sava suņa!Transports - Dzīvi DzīvniekiArmgateAuto Īle un HerbstSuņiem pa zālienu nestaigāt!Warning! To avoid injury - Don't tell me how to do my job Privātīpašums! Iebraukt stingri aizliegts!BOX Noliktavas - Klientu autostāvvieta Uzmanību! Privātīpašums ar suņiem nestaigāt!Ar suņiem staigāt aizliegts!Privātīpašums!Privātīpašums! Iebraukt, ieiet aizliegts.Privātīpašums!Piebrauktuve ugunsdzēsības transportamAbavas vīna darītavaPrivātīpašums! Iebraukt aizliegts! Peldināt suņus aizliegts! Peldēties bīstami! Makšķerēt aizliegts!HumulusStingri aizliegts nirt!ArmgateUzmanību! Videonovērošana!Klapēt trīs reizes, ja uz zvanu nelaiž iekšā. Zvanīt trīs reizes, ja uz klopi nelaiž iekšā!BaltuVet autostāvvieta klientiemPrivātīpašums!Auto pret vārtiem nenovietot!Teritorijā nesmēķēt!Iet un braukt aizliegts!ACBPrivātīpašums! Videonovērošana!Lūdzu nepiegružot!BaltuVet autostāvvieta darbiniekiemSUV9Uzmanību! Vediet suni pavadā! Satīriet aiz sava suņa!Bruņinieku pilskalnsBūvtāfeleSigita & Renārs uz dzeltena fonaAutostāvvietaPrivātīpašums!Privātīpašums! Makšķerēt aizliegts!Kabinetiem - Nukleārās medicīnas centrs Uzmanību! Videonovērošana!Ar suņiem staigāt aizliegts!Uzmanību! Sētā nikni bebriRiepu GarāžaPrivātīpašums! Auto iebraukšana un novietošana tikai ar īpašnieka atļaujām.Privātīpašums! Iebraukt aizliegts! Invalīdiem palīdzības gadījumā nospiest poguDzīvi dzīvniekiStalto stāķu kolonijaKabinetiem - Nukleārās medicīnas centrs Latvijas Dzelzceļš - Aizliegts šķērsotMaksas autostāvvieta Autostāvvieta! Tikai viesu nama apmeklētājiem.Lūdzu satīriet pēc sava suņa!StrupceļšJoku - Uzmanību! Nikns saimnieksSpodrībaPrivātīpašums! Suņiem ieeja aizliegta!Privātīpašums! Iet stingri aizliegts!Poke StopArmgateAll you need is LoveBOX Noliktavas Privātīpašums! Kurināt aizliegts! Aizliegts celt teltis! Piegružot aizliegts! Peldēties aizliegts!Privātīpašums - Nepiederošiem ieiet, iebraukt aizliegts!Uzmanību! Sētā nikns kaķis - Nikna saimnieceT.I.R.Informatīvā zīme - Latvijas Dabas Fonds - Mobilajam ganāmpūlkam - Grass LifePrivātīpašums! Kravas mašīnām iebraukt aizliegts!Privātīpašums!Uzmanību! Tiek veikta videonovērošanaBermudas BOX Noliktavas - Klientu autostāvvieta Privātīpašums!Rotary International ClubPrivātīpašums! Iebraukt aizliegts!Dzīvi dzīvniekiAr suņiem staigāt aizliegts!Velosipēdistiem - Bīrstamā zona - Uzmanieties, kad automašīna griežas pa labi nestāviet tuvu automašīnaiUzmanību! Sētā nikni bebriAuga botāniskais nosaukumsArmgateUzmanību! Atkušņa laikā iespējama sniega un ledus krišana no jumta!Piebraukšanas shēmaBrīdinājuma un informatīvās zīmes atstaroPrivātīpašums! Ieeja teritorijā aizliegta! Tiek veikta videonovērošana!CeļazīmesPeldēties aizliegts!Uzmanību visi nikni!Privātīpašums! Kurināt aizliegts! Piegružot aizliegts!Piekūns un dēlsPrivātīpašums!KļavservissPa zālienu nestaigāt!

Meklējam sabiedroto!

08.10.2019.


Studē mārketingu!? Meklē prakses vietu kurā stiprināt savas iemaņas SMM?
 

Videonovērošana - kā izvairīties no soda!

11.09.2019.

Veicot videonovērošanu, mēs šķietami sargājam savu īpašumu un paši sevi, bet vai mēs pasargājam mūsu klientus vai viesus, vai mēs cienām viņu privāto telpu?! Katrs no mums tiecās pēc cieņas un izvēles brīvības! 

Izvietojot videonovērošanas kameras un par to neinformējot – mēs liedzam izvēles brīvību un nu jau arī pārkāpjam likumu! Pārkāpjot likumu, varam tikt arī sodīti un soda mērs var sasniegt pat 20 miljonus EUR vai līdz pat 4 % no uzņēmuma kopējā visā pasaulē gūtā gada apgrozījuma. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu