CeļazīmesAuto Īle un HerbstStrupceļšRotary International ClubBruņinieku pilskalnsUzmanību visi nikni!Kabinetiem - Nukleārās medicīnas centrs Uzmanību! Tiek veikta videonovērošana!Privātīpašums! Videonovērošana!Piekūns un dēlsKlapēt trīs reizes, ja uz zvanu nelaiž iekšā. Zvanīt trīs reizes, ja uz klopi nelaiž iekšā!Piebrauktuve ugunsdzēsības transportamPeldēties aizliegts!ArmgateMaksas autostāvvieta Lūdzu satīriet pēc sava suņa!Uzmanību! Sētā nikni bebriSpodrībaUzmanību! Vediet suni pavadā! Satīriet aiz sava suņa!AutostāvvietaAbavas vīna darītavaPrivātīpašums!BOX Noliktavas - Klientu autostāvvieta Privātīpašums! Auto iebraukšana un novietošana tikai ar īpašnieka atļaujām.Bermudas BaltuVet autostāvvieta klientiemPrivātīpašums! Iebraukt, ieiet aizliegts.Dzīvi dzīvniekiLūdzu nepiegružot! Privātīpašums! Iebraukt stingri aizliegts!Peldēties aizliegts!Privātīpašums! Suņiem ieeja aizliegta!Pa zālienu nestaigāt!Privātīpašums! Ieeja teritorijā aizliegta! Tiek veikta videonovērošana!Norādes zīmes autostāvvietām ar uzrakstu viesiem un automašīnas numuru Privātīpašums!Privātīpašums! Kravas mašīnām iebraukt aizliegts!Informatīvā zīme - Latvijas Dabas Fonds - Mobilajam ganāmpūlkam - Grass LifeSuņiem pa zālienu nestaigāt!Uzmanību! Videonovērošana!Privātīpašums!Transports - Dzīvi DzīvniekiAutostāvvieta! Tikai viesu nama apmeklētājiem.Privātīpašums! Iebraukt aizliegts!SUV9ACBUzmanību! Sētā nikni bebriWarning! To avoid injury - Don't tell me how to do my jobPrivātīpašums! Iebraukt aizliegts! ArmgateKabinetiem - Nukleārās medicīnas centrs Privātīpašums!Uzmanību! Vediet suni pavadā! Satīriet aiz sava suņa!Brīdinājuma un informatīvās zīmes atstaroPrivātīpašums! Iet stingri aizliegts!Privātīpašums! Kurināt aizliegts! Piegružot aizliegts!Auga botāniskais nosaukumsStingri aizliegts nirt!Privātīpašums - Nepiederošiem ieiet, iebraukt aizliegts!BaltuVet autostāvvieta darbiniekiemT.I.R.HumulusBūvtāfeleUzmanību! Sētā nikns kaķis - Nikna saimnieceAll you need is LoveIet un braukt aizliegts!Piebraukšanas shēmaJoku - Uzmanību! Nikns saimnieksLatvijas Dzelzceļš - Aizliegts šķērsotPrivātīpašums! Iebraukt aizliegts! Peldināt suņus aizliegts! Peldēties bīstami! Makšķerēt aizliegts!ArmgateAr suņiem staigāt aizliegts!Uzmanību! Tiek veikta videonovērošanaSigita & Renārs uz dzeltena fonaAr suņiem staigāt aizliegts!Poke StopBOX Noliktavas BOX Noliktavas - Klientu autostāvvieta Privātīpašums!Privātīpašums! Kurināt aizliegts! Aizliegts celt teltis! Piegružot aizliegts! Uzmanību! Atkušņa laikā iespējama sniega un ledus krišana no jumta!Stalto stāķu kolonijaDzīvi dzīvniekiPrivātīpašums!Privātīpašums! Makšķerēt aizliegts!Privātīpašums!Auto pret vārtiem nenovietot!Uzmanību! Privātīpašums ar suņiem nestaigāt!Velosipēdistiem - Bīrstamā zona - Uzmanieties, kad automašīna griežas pa labi nestāviet tuvu automašīnaiArmgateInvalīdiem palīdzības gadījumā nospiest poguKļavservissAr suņiem staigāt aizliegts!Riepu GarāžaUzmanību! Videonovērošana!Teritorijā nesmēķēt!

Meklējam sabiedroto!

08.10.2019.


Studē mārketingu!? Meklē prakses vietu kurā stiprināt savas iemaņas SMM?
 

Videonovērošana - kā izvairīties no soda!

11.09.2019.

Veicot videonovērošanu, mēs šķietami sargājam savu īpašumu un paši sevi, bet vai mēs pasargājam mūsu klientus vai viesus, vai mēs cienām viņu privāto telpu?! Katrs no mums tiecās pēc cieņas un izvēles brīvības! 

Izvietojot videonovērošanas kameras un par to neinformējot – mēs liedzam izvēles brīvību un nu jau arī pārkāpjam likumu! Pārkāpjot likumu, varam tikt arī sodīti un soda mērs var sasniegt pat 20 miljonus EUR vai līdz pat 4 % no uzņēmuma kopējā visā pasaulē gūtā gada apgrozījuma. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu