LATSIGN Blogs

Uzņēmuma Inteliģences Atzinums

01.01.2020.

Ar atzinību, kas paceļ, ar atzinību, kas motivē un virza – speram drošu soli jaunajā, 2020. gadā!


2019. gada beigās “Uzņēmējdarbības Izlūku Klubs” mums, LATSIGN, izsniedza Uzņēmuma Inteliģences Atzinumu, kas ir atpazīšanas, kvalitātes un uzticamības zīme starp pārējiem uzņēmējiem.

Kas ir Uzņēmējdarbības Izlūku Klubs (UIK)?

Pateicoties cītīgajam UIK darbam, mūsu pilnvērtīgās iesaistes un labo sniegumu rezultātā, ieguvām Uzņēmuma Inteliģences Atzinumu (UIA)!

Uzņēmuma Inteliģences Atzinums apliecina, ka mēs kā sadarbības partneris, darba devējs un pakalpojuma sniedzējs, esam spējīgi pieņemt loģiskus un visaptverošus lēmumus, kuri līdz ar padziļinātu interesi rezultējas iesaistīto pušu kopīgo mērķu realizācijā, spējā uzticēties un īstenot ētiskus sadarbības principus pēc augstākajiem uzņēmējdarbības standartiem.

Liels paldies - Uzņēmēju Izlūku Klubam par individuālo pieeju, vēlmi iepazīt un patiesi mūs izzināt, godāt un sniegt virzienu vēl labākas uzņēmējdarbības nodrošināšanai!

Iepazīstieties un piesakieties “Uzņēmēju Izlūku Klubs”

◄ Visi jaunumi
Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu