Atsauksmes par Latsign paveikto darbu

Cesvaines novada pašvaldība

Cesvaines novada pašvaldība apliecina un rekomendē SIA „LATSIGN” Latvijas – Vācijas sabiedrību kā pieredzējušu un profesionālu partneri māju numerācijas zīmju izgatavošanā, jo SIA „LATSIGN” pilda savas uzņemtās saistības nevainojami gan funkcionalitātes, gan kvalitātes ziņā. SIA „LATSIGN” darbiniekus vērtējam kā profesionālus šīs jomas speciālistus.

Domes izpildirektors: U.Fjodorovs

SIA "Inspiro"

Uzņēmuma ”Inspiro” vārdā vēlos pateikties un izteikt atzinību ”LATSIGN” komandai. Mūsu uzņēmumam radās nepieciešamība izgatavot uzlīmes korporatīvo klientu dāvaniņām, ko nolēmām uzticēt veikt uzņēmumam ”LATSIGN”. Pat ņemot vērā saspringto pirms Ziemassvētku laiku, mūsu pasūtījums tika izpildīts perfekti.
Ļoti patika darbinieku attieksme, radošums un gala rezultāts – produkta kvalitāte.
Savas darbības laikā ir nācies izmantot daudz un dažādu šāda profila uzņēmumu pakalpojumus, bet viennozīmīgi esam nolēmuši arī turpmāk sadarboties ar ”LATSIGN” profesionālo komandu.
Visiem, kam būs nepieciešami šāda veida pakalpojumi, droši varu ieteikt uzņēmumu ”LATSIGN”. Pamēģiniet, un Jūs par to pārliecināsieties.
Novēlam veiksmi, daudz jaunu un radošu ideju, kā arī visu izvirzīto mērķu sasniegšanu!
Paldies!

Ar cieņu,
Sandra Šilkina
SIA ”Inspiro”
direktore

SIA "Melnā kafija"

LATSIGN ir kompetenti savas jomas speciālisti, kuri spēj pielāgot un atrast vislabāko risinājumu uzņēmuma auto dizaina izveidē un aplīmēšanā. Uzsākot sadarbību ar LATSIGN bijām patīkami pārsteigti par veiksmīgu risinājumu un galvenais, ka ļoti īsā periodā uzņēmums spēja gan piedāvāt savas idejas, gan veiksmīgi tās realizēt.
Šobrīd jau mums ir izveidojusies ilggadēja un veiksmīga sadarbība. Pateicoties LATSIGN atsaucībai, spējai katrā nepieciešamībā pielāgoties un piedāvāt savas idejas un risinājumus, kā arī profesionāli konsultēt, esam ieguvuši profesionāli personalizētus auto gan no dizaina, gan augstā aplīmēšanas kvalitātes viedokļa.
Rekomendējam LATSIGN kā uzticamu sadarbības partneri.

SIA „Melnā kafija” ģenerāldirektors: Mārtiņš Čakste

SIA "INTRAC"

SIA „INTRAC Latvija” ir industriālās un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmums, kurš Latvijā sekmīgi darbojas kopš 1994. gada un ir līderis savās nozarē.
Augstu vērtējam sadarbību ar radošās reklāmas darbnīcu „LATSIGN”, ar kuru sadarbojamies jau kopš mūsu uzņēmuma dibināšanas pirmsākumiem. Ievērojot kompānijas vizuālā tēla vadlīnijas „LATSIGN” jau vairāku gadu garumā ir mūsu uzticams partneris auto parka vizuālās reklāmas izveidē un realizēšanā. Vizbiežāk izmantojam auto aplīmēšanas pakalpojumus kompānijas vieglajām automašīnām un mobīlā servisa busiem. Pēc nepieciešamības pasūtām arī dažāda veida atsevišķas uzlīmes, numura zīmju paliktņus un reklāmas banerus.
Esam priecīgi par pretīmnākošu komandu, precīzu termiņu ievērošanu un kvalitatīvu darbu izpildi.
Ar pārliecību iesakām „LATSIGN” kā profesionālu sadarbības partneri.

SIA „INTRAC Latvija” Personāla un mārketinga lietu speciāliste: Jolanta Vārpa

AS "Grindex"

AS „Grindeks” sadarbība ar SIA „LATSIGN” ilgst jau daudzu gadu garumā. Sadarbības ietvaros SIA „LATSIGN” nodrošina AS „Grindeks” autotransporta aplīmēšanu ar reklāmu.
Galvenais kritērijs, kādēļ AS „Grindeks” izvēlas sadarboties ar SIA „LATSIGN”, ir uzņēmuma augstā profesionalitāte un ilggadējā pieredze. Teicama kvalitāte, garantija un termiņu ievērošana raksturo SIA „LATSIGN” darbību. Uzslavas vērta ir arī projektu vadība – visām problēmām tiek atrasti risinājumi, savukārt jautājumi tiek aplūkoti ļoti precīzos termiņos un ar augstu atbildības sajūtu.

Komunikācijas departamenta vadītāja: Laila Kļaviņa

Biedrība "Dzintarkrasta serviss"
Sociālās aprūpes centrs pansionāts "Liepa"

Labdien!

No sirds sakām vislielāko paldies SIA “Latsign” administrācijai un kolektīvam par sniegto atbalstu SAC “Liepa”. Esam lielu pateicību parādā par ziedotajām durvju plāksnēm, pateicoties kurām, tagad mums ir iespēja nomainīt papīra uzlīmes pret kvalitatīvām alumīnija plāksnēm.
Esam jau piestiprinājuši daļu no plāksnēm un izskatās patiesi skaisti. Istabu durvīm ir mainījies vizuālais izskats, kā arī klientiem vairs nebūs iespēja tās noraut, kā tas bija ar iepriekšējām papīra uzlīmēm. Pansionāta klienti paši piedalījās plāksnīšu piestiprināšanā un vārdu, uzvārdu rakstīšanā. Līdz ar to prieks par padarīto darbu ir vēl lielāks. Tādā veidā klienti kaut uz brīdi atslēdzās no savām ikdienas problēmām un jutās gandarīti, ka ir nepieciešama viņu palīdzība.
Vēlreiz sakam lielu paldies un ceram, ka iespējams arī turpmāk Jums kādreiz būs iespēja tādā vai citādā veidā atbalstīt mūsu pansionātu.

Lai Jums viss izdodas,
Ar cieņu,
SAC “Liepa” Direkore: Ilze Puriņa

SIA "Transporent" SIXT leasing

Jau vairākus gadus Latvijas-Vācijas sabiedrība SIA „LATSIGN” veic mūsu uzņēmumam piederošā auto transporta aplīmēšanu. Veiksmīgā sadarbības pieredze ļauj SIA „Transporent” rekomendēt SIA „LATSIGN” kā uzticamu, augsti profesionālu un kvalificētu uzņēmumu, kura darbinieki ir spējīgi realizēt šāda līmeņa projektus.
SIA „LATSIGN” ir nodrošinājusi mūs ar pakalpojumu, kurš atbilst visām kvalitātes prasībām.

SIA Transporent Valdes priekšsēdētājs: Arnis Jaudzems

AS "Premia FFL"

Esam izvēlējušies Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” par savu sadarbības partneri autotransporta aplīmēšanā, uzņēmuma ilggadīgās pieredzes un profesionālās attieksmes dēļ.
Sadarbības laikā SIA „LATSIGN” ir pierādījis sevi kā radošu, disciplinētu un profesionālu sadarbības partneri auto trasporta aplīmēšanā.
AS „Premia FFL” rekomendē SIA „LATSIGN” kā uzticamu un augsti profesionālu uzņēmumu savā jomā.

AS „Premia FFL” Tirgzinības struktūrvienības vadītāja: Inga Bajāre

SIA "Dayton"

SIA „Dayton” apliecina un rekomendē par Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” kā pieredzējušu un profesionālu partneri auto transporta aplīmēšanā, jo SIA „LATSIGN” pilda un turpina pildīt savas uzņemtās saistības nevainojami gan funkcionalitātes, gan kvalitātes ziņā. SIA „LATSIGN” darbiniekus vērtējam kā profesionālus šīs jomas speciālistus. Esam gandarīti gan par ieteiktajām un izmantotajām plēvēm autotransporta aplīmēšanā, gan par panāktā rezultāta efektu un kvalitāti.

SIA „Dayton” valdes loceklis: A.Stukāns

Skrundas novada pašvaldība

Skrundas novada pašvaldība apliecina un rekomendē Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” kā pieredzējušu un profesionāli partneri māju numerācijas zīmju izgatavošanā, jo SIA „LATSIGN” pilda un turpina pildīt ssavas uzņemtās saistības nevainojami gan funkcionalitātes, gan kvalitātes ziņā. SIA „LATSIGN” darbiniekus vērtējam kā profesionālus šīs jomas speciālistus.

Skrundas novada pašvaldības Domes priekšsēdētāja: L.Robežniece

Apmeklētāju centra speciāliste: R. Kronlaka

Ludzas novada pašvaldība

Ludzas novada pašvaldība sadarbojas ar Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” māju numura zīmju izgatavošanā.
Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” spēj pilnībā nodrošināt Ludzas novadu ar produktu, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, tāpēc rekomendējam kā uzticamu, augsti profesionālu un kvalificētu uzņēmumu, kas spēj piedāvāt izcilu produktu.

Ludzas novada pašvaldības izpildirektors: S. Jakovļevs

SIA "Liepājas apgāds"

SIA „Liepājas apgāds” ir izvēlējies par ražotāju un noslēdzis līgumu par mājas numuru plākšņu izgatavošanu Liepājas pilsētai un Grobiņas novadam ar Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN”.
Latvijas-Vācijas sabiedrība SIA „LATSIGN” izstrādātais produkts atbilst visām prasībām, gan funkcionalitātes, gan kvalitātes ziņā, tāpēc rekomendējam kā uzticamu, augsti profesionālu un kvalificētu uzņēmumu.

SIA „Liepājas apgāds” Valdes priekšsēdētājs – Agnis Polis

Valmieras pilsētas pašvaldība

Valmiera pilsētas pašvaldība 2014.gada 7.jūlijā ar Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” noslēdza līgumu par tūrisma norāžu zīmju un stabu izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu par kopējo līguma summu.
Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” laikā un kvalitatīvi izpildīja Līguma saistības, piegādājot Pasūtītājam visām prasībām atbilstošu un kvalitatīvu produktu.
Latvijas-Vācijas sabiedrību SIA „LATSIGN” rekomendējama kā uzticams, profesionāls un kvalificēts uzņēmums, kura darbinieki ir spējīgi realizēt šādus projektus, kā arī raksturojama kā labs sadarbības partneris.

Domes priekšsēdētājs: Jānis Baiks

CSDD

Vairāku gadu gaitā Latvijas-Vācijas sabiedrību „LATSIGN” SIA realizējusi dažādus VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” pasūtījumus, kas saistīti ar informatīvo norāžu, informācijas zīmju izgatavošanu uzņēmuma telpās, kā arī auto transporta aplīmēšanu.
Veiksmīgā sadarbība pieredze ļauj VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcijai” rekomendēt SIA „LATSIGN” kā uzticamu, augsti profesionālu un kvalificētu uzņēmumu, kura darbinieki ir spējīgi realizēt šāda līmeņa projektus.
SIA „LATSIGN” ir nodrošinājusi Pasūtītāju ar produktu, kurš atbilst visām prasībām, gan funkcionalitātes, gan kvalitātes ziņā.

CSDD Rīgas nodaļas saimniecības vadītājs: A. Bērznieks

Sociālās Integrācijas Valsts Aģentūra

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (turpmāk - Aģentūra) 2013.gada 22.aprīlī ar sabiedrību ar ierobežotu atbildību „LATSIGN”, Latvijas-Vācijas sabiedrību (turpmāk – SIA „LATSIGN”) noslēdza līgumu „Informatīvā atbalsta sistēma: Praktiskā vides pieejamības organizēšana” (turpmāk – Līgums) projekta „Profesionālās izglītības atbalsta sistēmas izveide sociālās atstumbtības riskam pakļautiem jauniešiem” ietvaros par kopējo līguma summu.
Noslēgtā līguma ietvaros SIA „LATSIGN” izgatavoja un uzstādīja Aģentūras telpās informācijas norādes zīmes un plāksnītes. Pakalpojums tika sniegts profesionāli, augstā kvalitātē un atbilstoši noslēgtā Līguma noteikumiem.
Aģentūra rekomendē SIA „LATSIGN” kā sadarbības partneri realizējot līdzīgus projektus, kas saistīti ar augstāk minēto pakalpojumu sniegšanu.

Direktora p.i.: J. Pulkstene

Mērsraga novada pašvaldība

2012. gadā Latvijas- Vācijas sabiedrību „LATSIGN” SIA veica 4 (četru) informatīvo stendu/karšu un 4 (četru) norāžu stabu ar norādēm izgatavošanu, piegādi un uzstādīšanu. Pasūtījuma izpilde veikta laika posmā no 2012. gada 01.jūnija līdz 2012. gada 31. Jūlijam. Veiksmīga sadarbības pieredze ļauj Mērsraga novada pašvaldībai rekomendēt Latvijas- Vācijas sabiedrību „LATSIGN” SIA kā uzticamu, augsti profesionālu un kvalificētu uzņēmumu, kura darbinieki ir spējīgi, realizēt pasūtījumu.
Latvijas- Vācijas sabiedrību „LATSIGN” SIA ir spējusi pilnībā nodrošināt Pasūtītāju ar produktu, kurš atbilst visām prasībām, gan funkcionālitātes, gan kvalitātes ziņā.

Mērsraga novada domes priekšsēdētājs: Lauris Karlsons

Latvijas Dabas Fonds

Latvijas-Vācijas sabiedrība „LATSIGN” SIA jau vairāk kā piecus gadus veic Latvijas Dabas fonda pasūtījumu par informatīvajiem stendiem, īpaši aizsargājamo dabas teritoriju apzīmēšanai.
Katrā no Latvijas Dabas fonda projektiem Latvijas-Vācijas sabiedrība „LATSIGN” sevi pierādījusi kā profesionāli kompitentu partneri, kurš ir spējis aizpildīt izvirzītos uzdevumus – izstrādi un izgatavošanu atbilstoši ģeogrāfiskās atrašanās vietai, klimatisko apstākļu ietekmei un Pasūtītāja prasībām attiecībā uz kvalitāti un garantijām. Katra projekta ietvaros parasti tiek izgatavoti vairāki informatīvie stendi.

Latvijas Dabas fonda valde: Ģirts Strazdiņš
Kontaktpersona : Nora Rustanoviča

MEKLĒJAM vecāko ražošanas operatoru

22.11.2022.

Šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties ražošanas operatoru pilnas slodzes darbam metāla izstrādājumu ražošanā. 

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. 

 

Aicinām darbā pārdevēju/biroja administratoru

27.06.2022.

SIA “LATSIGN” ir viens no pirmajiem auto aplīmēšanas un reklāmas ražošanas uzņēmumiem Latvijā. Jau kopš 1992. gada ražojam māju plāksnes, norādes zīmes, aplīmējam automašīnas, un radām reklāmas produktus privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Lai rūpētos par mūsu biroja ikdienu un klientu labsajūtu, šobrīd, savai nelielajai un draudzīgajai komandai aicinām pievienoties klientu konsultantu/ biroja administratoru uz pilnas slodzes darbu.

Ja esi precīzs, pozitīvs, neatlaidīgs un patstāvīgs un tev patīk strādāt ar cilvēkiem - Tu esi īstais mūsu komandā! 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu