Suņu zīmes

Vairāku pašvaldību noteikumi nosaka, ka visiem privātīpašumu īpašniekiem redzamā vietā ir jānovieto brīdinājuma zīmei par to, ka sētā atrodas suns.
Pircēji dēvē šīs brīdinājuma zīmes par „suņu zīmēm” – mēs esam to pārņēmuši no saviem klientiem un izmantojam to pašu terminu.

LATSIGN suņu zīmes līdzīgi kā citas uzņēmuma ražotas plāksnes, izgatavotas no alumīnija, kas nodrošina plākšņu ilgu kalpošanas mūžu. 

Plāksnes virsma pārklāta ar atstarojošo slāni, lai zīmi var viegli pamanīt no attālumā un tumsā. Taču piedāvājam arī māju numura zīmei pieskaņotas krāsas suņu brīdinājuma zīmes, kuras kopā ar tās pašas krāsas karoga kāta turētāju var veidot saskaņota dizaina komplektu.

LATSIGN piedāvājuma klāstā ir vertikāla un horizontālā izvietojuma plāksnes ar monohromiem un krāsainiem attēliem. Standarta plākšņu izmērs 115 mm x 220 mm. Pie nepieciešamības var izgatavot arī cita pasūtītājam ērta izmēra plāksni.
LATSIGN kolekcijā ir vairāki desmiti plākšņu gatavi dizaini, taču, ja no tiem Jūs neatradīsiet sev piemērotu, mēs izgatavosim plāksni ar Jūsu individuālu dizainu. 

Uzmanību: ja Jūsu sētā ir suns, un pie īpašuma redzamā vietā par to nav ievietota brīdinājuma zīme:

Aicinām jebkuras privātmājas vai uzņēmuma saimniekus parūpēties par savu un līdzcilvēku sirdsmieru un iegādāties mūsu ražotās brīdinājuma zīmes par dzīvniekiem! LATSIGN konsultēs un sniegs papildus informāciju par tehniskajām iespējām telefoniski 67607095, ar e-pasta starpniecību latsign@latsign.lv, un mūsu interneta veikalā www.latsignveikals.lv.

LatSign kvalitāte

Uzmanies! Patiesi stāsti, kuri sirdi silda labāk par video.

16.02.2018.


Suņi ir personības un viņu saimnieki ar to ne velti lepojas. Pasūtot pat ko tik pašsaprotamu kā suņu zīmi, klienti mēdz vēlēties to personalizēt. Tādejādi esam dzirdējuši dažādus stāstiņus, kuri likuši mums pasmaidīt un motivējuši mūs uz sirsnību un labestību.
Izceļot vairākas no suņu iezīmēm mēs, LATSIGN komanda, vēlamies Jums atlīdzināt ar to pašu. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu