Māju numuru un nosaukumu plāksnes

90. gadu sākumā LATSIGN bija starp pirmajiem, kuri uzsāka ražot māju un ielu nosaukuma plāksnes pēc jaunajiem standartiem latviešu valodā, kad visā mūsu valsts teritorijā mainīja māju numura un ielu nosaukuma zīmes, kuras bija ar krievu valodas uzrakstiem, uz zīmēm ar uzrakstiem latviešu valodā.

Šo gadu laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi visā Latvijā:


Tagad Jūsu pasūtījumu varam pieņemt no telefona zvana, no atsūtītās e-pasta vēstules vai pirkuma internetveikalā – mēs Jūs sapratīsim un informāciju pārbaudīsim! Jūs saņemsiet to, kas nepieciešams dotajā adresē!
Biroja adrese: Bauskas iela 86, CSDD ēka, Rīga, LV1004
Biroja tālrunis: +371 67607095
Biroja mobilais tālrunis: +371 26312210
E-pasts pasūtījumiem: latsign@latsign.lv
Interneta veikals: www.latsignveikals.lv

Mājas numuru plāksnes

Māju numuru un ielu plāksnes standarta piedāvājumā tiek izgatavotas no alumīnija un atbilst tiem kritērijiem, kuri minēti aprakstā pie alumīnija plāksnēm. Līdz ar to tās ir glītas, vieglas, izturīgas un tumsā saredzamas.

Ko darīt, ja ēka atrodas salīdzinoši tālu no žoga vai piebraucamā ceļa? – atbildot uz šo jautājumu, mūsu ierosinājums ir pasūtīt papildus māju numura plāksnītes, kuras kā dublikātus izvietot uz vārtiņiem vai žoga, un, kuras turklāt var būt pēc Jūsu izvēlēta lieluma un satura! Tas būs labs risinājums, jo pašvaldību noteikumi prasa noteikta lieluma māju numura plāksni izvietot noteiktā vietā uz ēkas, taču bieži vien ēkas stūris ar mājas numuru nav labi saskatāms, jo atrodas tālu no žoga vai piebraucamā ceļa, vai arī to aizsedz koki, - tad vēl viena informatīva plāksne kā māju numura zīme piestiprināta pie žoga vai vārtiņiem, vai stabiņa ceļa malā palīdzēs ātri ieraudzīt jūsu ēku. Īpaši svarīgi tas ir ārkārtas gadījumos, kad esat izsaukuši palīdzības dienestus – ātro palīdzību, policiju, ugunsdzēsējus vai ūdensapgādes, elektroapgādes un gāzes dienestu, un, kad klienti vai ciemiņi pie jums ierodas pirmo reizi.

Māju nosaukumu plāksnes

Līdzīgi ir ar māju nosaukumu plāksnes atrašanos lauku mājās, jo īpaši ar to redzamību tumšajā diennakts laikā – iesakām izvietot pie iebraucamā ceļa mūsu izgatavotu norādi ar atstarojoša materiāla pamatni vai uzrakstu ar mājas nosaukumu, pat, ja Jums jau ir mākslinieciski izvietots mājas nosaukums. Ārsts, pastnieks, ciemiņš izteiks atzinību par to!

Ielu nosaukumu plāksnes

Un par ielu nosaukuma plāksnēm – cik patīkami, ja varam viegli orientēties, kad ejam vai braucam pa nezināmu apdzīvotas vietas rajonu, un uz ielu stūriem no abām pusēm varam izlasīt ielu nosaukumu! Privātīpašniek vai pašvaldības pārstāvi, jūsu iespēja un pienākums ir padarīt savu un līdzcilvēku dzīvi patīkamāku, nodrošinot, ka mēs zināsim kur atrodamies, un varēsim izjust pateicību par to!Ikvienu ēku un ielu kāds ļoti vēlas atrast – to palīdz izdarīt piešķirtais un arī dabā izvietotais adreses identifikators – māju numura un ielas nosaukuma plāksne. Parūpējaties, ka tās ir visām ēkām un ielām! Tā var būt lieliska dāvana radiem, draugiem, kaimiņiem, ja redzat, ka tādas nav vai tā ir neglīta, nolupusi un neatstarojoša! Tas var būt drošības pasākums un rūpes par vecākiem cilvēkiem – uzdāviniet viņiem mājas numura dublikāta plāksni, ko izvietot uz vārtiņiem, vai norādi ar lauku mājas nosaukumu!

LATSIGN alumīnija māju numura un ielu nosaukuma plākšņu kvalitāte un izskats ir pilnībā atzīts no visiem klientiem Latvijā un ārpus tās!
Pasūtīt ir viegli: zvani +371 67607095, raksti latsign@latsign.lv vai iepērcies www.latsignveikals.lv !

PasūtītVai zinājāt?Galerija
LatSign kvalitāte

Uzmanies! Patiesi stāsti, kuri sirdi silda labāk par video.

16.02.2018.


Suņi ir personības un viņu saimnieki ar to ne velti lepojas. Pasūtot pat ko tik pašsaprotamu kā suņu zīmi, klienti mēdz vēlēties to personalizēt. Tādejādi esam dzirdējuši dažādus stāstiņus, kuri likuši mums pasmaidīt un motivējuši mūs uz sirsnību un labestību.
Izceļot vairākas no suņu iezīmēm mēs, LATSIGN komanda, vēlamies Jums atlīdzināt ar to pašu. 

LATSIGN Jaunumu e-pasts! Atver sirdi 2018. gadam!

16.02.2018.

Dzeltenais zemes suns mums iemācīs rast sirdsmieru un gūt dzīvesprieku.
Atverot sirdi un uzklausot, mēs augam līdz ar mūsu četrkājainajiem draugiem. 

Uzklausi