Brīdinājuma un info zīmes

LATSIGN ražotās brīdinājuma un info zīmes kuras atbilst uzņēmuma augstās kvalitātes standartiem.

Brīdinājuma un info zīmju pamatprodukcija ir ražota no alumīnija un atbilst tiem kritērijiem, kuri minēti aprakstā pie alumīnija plāksnēm. Taču piedāvājam arī plastikāta pamatnes plāksnes īslaicīgiem projektiem, jo to garantētais kalpošanas laiks ir 1-2 gadi, atkarībā no pamatnes krāsas un mainīgās informācijas uznešanai izmantotā materiāla.

Vēlamies pievērst uzmanību tam, ka ir iespējama norādes zīmju izgatavošana no balta PVC (polivinilhlorīda), kā plaši izmantojama plastikāta ārējās vides (outdoor) apstākļos. Taču tas ātri maina savas īpašības – saules UV starojuma ietekmē dzeltē un deformējas, kā arī kļūst trauslāks. Līdz ar to ilglaicīgākai izmantošanai iesakām izvēlēties zīmes un norādes uz izturīgās alumīnija pamatnes, jo tas ir saimnieciski izdevīgāks, lētāks un estētiski pievilcīgāks, risinājums, kurš kalpos gadiem!

Kā jau liecina nosaukums - brīdinājuma un info zīmes – esam izdalījuši šo kategoriju, lai uzsvērtu ideju par to, kādu informāciju satur zīme.
Brīdinājuma zīmes brīdina – tādejādi mēs piedāvāsim košu un pamanāmu pamatni vai uzrakstus un simbolus, atkarībā no Jūsu vajadzības. Varam piedāvāt, vai nu atstarojošu pamatni, vai atstarojošus uzrakstus – līdz ar to pat tumsā, piebraucot automašīnai vai uzspīdinot ar gaismas lukturi, brīdinošais uzraksts būs spilgts un labi izcelsies.Info zīmes informē – mūsu piedāvājuma klāstā būs visdažādākie risinājumi, sākot no nelielām iekštelpu zīmēm, kuras pieskaņotas interjeram, līdz pa gabalu pamanāmu uzrakstu uz objektu ceļa malā.

Info zīmes var pildīt tādas funkcijas kā:

Gadu gaitā uzkrātā pieredze īsumā nav aprakstāma, tamdēļ zvaniet, 67607095, vai rakstiet, latsign@latsign.lv, kā arī apmeklējiet mūsu interneta veikalu www.latsignveikals.lv – konsultēsim un palīdzēsim ikviena mēroga vajadzībā! Labi risinājumi ir mūsu ikdiena!

LatSign kvalitāte

Uzmanies! Patiesi stāsti, kuri sirdi silda labāk par video.

16.02.2018.


Suņi ir personības un viņu saimnieki ar to ne velti lepojas. Pasūtot pat ko tik pašsaprotamu kā suņu zīmi, klienti mēdz vēlēties to personalizēt. Tādejādi esam dzirdējuši dažādus stāstiņus, kuri likuši mums pasmaidīt un motivējuši mūs uz sirsnību un labestību.
Izceļot vairākas no suņu iezīmēm mēs, LATSIGN komanda, vēlamies Jums atlīdzināt ar to pašu. 

Savā tīmekļa vietnē izmantojam analītiskās sīkdatnes, tās uzlabo Jūsu pieredzi mūsu lapā, tādejādi nodrošina tās darbību un funkcionalitāti u.tml. mērķus. Aicinām Jūs iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu vietnē izmantotajām sīkdatnēm. Piekrītu