Auto numuru paliktņi-numura zīmes turētāji

Automašīnu numura zīmju turētāji jeb auto numuru paliktņi ir vēl viens no LATSIGN produktiem, ar kuriem uzņēmums pamatoti lepojas. Mēs izceļamies ar to, ka piedāvājam kvalitatīvākos, no pašlaik tirgū pieejamajiem, auto numuru turētājiem.

LATSIGN piedāvātiem auto numuru turētājiem ir unikāla patentēta dubultstiprinājumu konstrukcija, pateicoties kurai auto numurs stabili fiksējas. No šāda paliktņa auto numurs neizkritīs pat braucot pa sniegu, iebraucot dziļā ūdens peļķē vai automašīnas sadursmē.

LATSIGN piedāvāto auto numuru zīmju turētāju priekšrocības:

Inovācija - UV tehnoloģija. Tagad ir iespēja uzklāt augstas izšķirtspējas pilnkrāsas attēlus uz dažādu materiālu virsmām, pateicoties uv drukas tehnoloģijas priekšrocībām jūsu numura zīmes turētājs iegūs ar vien košāku izskatu. UV druka nodrošina ūdensizturīgas un augstas kvalitātes izdrukas, kurām nepiemīt graudainība.

Esiet pirmais, kurš apdrukās savu auto numura turētāju ar sava uzņēmuma logo, mīļāko attēlu vai smieklīgo frāzi!

Auto numura zīmes turētājs ar personalizētu dizainu ir:

Turētājus, sākot no 20 gabaliem (jeb 10 komplektus), apdrukājam sietspiedē. Apdruku veicam vairākās krāsās. Sietspiedes apdrukai izmantojam īpašu krāsu, lai nodrošinātu apdrukas noturību automašīnas ekspluatācijas laikā. Uzrakstus var veidot arī individuāli ar plotera uzlīmēm, ja pasūtījuma apjoms nepārsniedz 20 turētājus. Šādā gadījumā iespējams uzlīmei izmantot arī atstarojošo plēvi. Ja Jūs vēlieties padarīt savu auto vairāk pamanāmu vai uzsvērt tā individualitāti, ir iespēja pasūtīt hromētus paliktņus. 

Ja ekskluzīvi auto numuru paliktņi nepieciešami vairumā, LATSIGN piedāvā pie mūsu partnera Vācijā pasūt paliktņus ar zelta vai sudraba uzrakstiem reljefā.
Reljefa paliktņu minimālais pasūtījums ir 300 gabali.

Iespējams iegādāties arī neapdrukātus numuru turētājus. Turklāt mēs piedāvājam arī B un E tipa numuru paliktņus, kurus izmanto dažiem amerikāņu auto, džipiem ar numuru zīmēm uz rezerves riteņa, piekabēm u.c.

LatSign kvalitāte

LATSIGN Jaunumu e-pasts! Pāris soļi pretī mērķim.

14.12.2017.

Jaunus mērķus kaļot, mazus vai lielus soļus sperot, arvien tuvāk pietuvojamies savu mērķu realizācijai.
Kādus mērķus nākamajam gadam esat izvirzījuši Jūs? Kādus soļus Jūs jau esat spēruši vai kādus vēl plānojat spert? Aicinām ieskatīties jaunumu e-pastā un apskatīt pāris soļus, kurus mēs esam palīdzējuši veikt.